Jump to content

Trzyletni kontrakt na pracę jako truck driver

Recommended Posts

Generalnie temat ucichl tak szybko jak ostro wystartowal.

Zaden ze starajacych sie o wyjazd nie meldowal o tym ze sprawe zalatwil.

Nikt tez nie zameldowal sie z terenu USA. 

Na tylnych drzwiach naczep ciezarowek nadal sa swieze inskrypcje o poszukiwaniu kierowcow jednak daje sie zauwazyc jakby lekka stagnacje w biznesach.  Juz tu pisalem, gdy nadchodzi recesja pierwsi odczuwaja ja kierowcy truckow, tracac prace.

• Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wymagane jest 2-3lata doświadczenia w zawodzie, niekaralność, bezwypadkowa jazda, i znajomość języka.   Nagrywasz krótki filmik o sobie, i na tej podstawie firma w Stanach decyduje czy jest

Cześć. Wczoraj otrzymałem informację, że DOL zaakceptował mój wniosek o pracę. Czas oczekiwania od momentu aplikacji przez Agencję to 14 miesięcy. Więc teraz Amerykański Urząd Imigracyjny, potem wizyt

Koniecznie upewnij się, że możesz pracować. Pensja Twojego męża spokojnie starczy na fajne życie, może bez luksusów, ale spokojne, fajne życie. Natomiast znajdź pracę - jakąkolwiek - żeby być między l

Posted Images

14 godzin temu, andyopole napisał:

Oni sa najprawdopodobniej w trasie. Gdzies pomiedzy Illinois, a Floryda....dostepu do neta nima...co zrobic...

• 1 month later...
  • 1 month later...

Cześć. Wczoraj otrzymałem informację, że DOL zaakceptował mój wniosek o pracę. Czas oczekiwania od momentu aplikacji przez Agencję to 14 miesięcy. Więc teraz Amerykański Urząd Imigracyjny, potem wizyta w krajowej Ambasadzie i pakowanie walizek do wylotu. Zapewne to kolejne 6 miesięcy. Pozdrawiam Was. 

• Upvote 2

2 godziny temu, Wojsi napisał:

Cześć. Wczoraj otrzymałem informację, że DOL zaakceptował mój wniosek o pracę. Czas oczekiwania od momentu aplikacji przez Agencję to 14 miesięcy. Więc teraz Amerykański Urząd Imigracyjny, potem wizyta w krajowej Ambasadzie i pakowanie walizek do wylotu. Zapewne to kolejne 6 miesięcy. Pozdrawiam Was. 

Daj Ci Boże jak najszybciej bo zaczyna się robić w branży słabo. My zlecamy sporo transportów i teraz spedytorzy dzwonia i pytają o robotę. Pół roku temu trzeba było prosić o pick up.

Dnia 19.07.2019 o 23:16, andyopole napisał:

Generalnie temat ucichl tak szybko jak ostro wystartowal.

Na tylnych drzwiach naczep ciezarowek nadal sa swieze inskrypcje o poszukiwaniu kierowcow jednak daje sie zauwazyc jakby lekka stagnacje w biznesach.  Juz tu pisalem, gdy nadchodzi recesja pierwsi odczuwaja ja kierowcy truckow, tracac prace.

Siema, nic nie umarło z tematem GC i wszystko jest jak na najlepszej drodze. Po złożeniu papierów do DOL w ciągu  trzech miechów dostałem Perm do podpisania.

A teraz parę dni temu dostałem odpowiedz z USCIS Nebraska o zatwierdzeniu mojego I-140, na odpowiedz czekałem 5 dni. Więc zostało jeszcze tylko badania lekarskie i wizyta w Ambasadzie.

Have nice day.

1 godzinę temu, Pawel W. napisał:

Siema, nic nie umarło z tematem GC i wszystko jest jak na najlepszej drodze. Po złożeniu papierów do DOL w ciągu  trzech miechów dostałem Perm do podpisania.

A teraz parę dni temu dostałem odpowiedz z USCIS Nebraska o zatwierdzeniu mojego I-140, na odpowiedz czekałem 5 dni. Więc zostało jeszcze tylko badania lekarskie i wizyta w Ambasadzie.

Have nice day.

Daj Wam Boze. Spieszcie się. 

• 6 months later...
Dnia 5.08.2018 o 12:57, Pawel W. napisał:

Witam wszystkich.

Dołączam się do postu Huberta, tak samo jak kolega załatwiam sprawę na Green Card, całą sprawą zajmuje się  firma Visa Solutions z Texasu. Ja dostałem kontrakt na pracę w May Trucking Company w Salem stan Oregon.

Witam Pawel

Wlasnie dostalem ofertę pracy z MAY Trucking. Mam mieszane uczucia bo widzę ze niskie stawki za mile oferują. Możesz powiedzieć w paru słowach czy robisz dużo kilometrów, pracujesz w dewizji chłodni czy może 11 State Western? Podziel się proszę odczuciemi

pozdrawiam

Karol