Jump to content

Trzyletni kontrakt na pracę jako truck driver

Recommended Posts

Godzinę temu, Maklakiewicz napisał:

Witam Pawel

Wlasnie dostalem ofertę pracy z MAY Trucking. Mam mieszane uczucia bo widzę ze niskie stawki za mile oferują. Możesz powiedzieć w paru słowach czy robisz dużo kilometrów, pracujesz w dewizji chłodni czy może 11 State Western? Podziel się proszę odczuciemi

pozdrawiam

Karol

Ponieważ @Pawel W. miał wylądować 15 mil ode mnie a do tej pory się nie meldowal sądzę że go tu nie ma. Umówiliśmy się na piwo.

• Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wymagane jest 2-3lata doświadczenia w zawodzie, niekaralność, bezwypadkowa jazda, i znajomość języka.   Nagrywasz krótki filmik o sobie, i na tej podstawie firma w Stanach decyduje czy jest

Cześć. Wczoraj otrzymałem informację, że DOL zaakceptował mój wniosek o pracę. Czas oczekiwania od momentu aplikacji przez Agencję to 14 miesięcy. Więc teraz Amerykański Urząd Imigracyjny, potem wizyt

Koniecznie upewnij się, że możesz pracować. Pensja Twojego męża spokojnie starczy na fajne życie, może bez luksusów, ale spokojne, fajne życie. Natomiast znajdź pracę - jakąkolwiek - żeby być między l

Posted Images

Witam. To Kolega Paweł szczęściarz, że w tym czasie rekrutacja postepuje dalej. Oferta pracy chyba nie jest jednoznaczna z natychmiastowym przyjazdem? A szkoda, że formalności zajmują tak długi czas. Anyway to dobry znak, że rekrutacja pomimo shut-down trwa dalej. Tak informacyjnie taką samą rekrutację prowadzi też Agencja Zatrudnienia EPSN. Do zobaczenia w USA. :)

• 1 month later...

Dnia 1.07.2020 o 07:49, marsko napisał:

Witam udzieli ktoś konkretnej informacji że tam dotarł i pracuje i ma się dobrze? wszystko wygląda kolorowo ale nikt na miejscu sie nie odezwał.

Na facebooku jest grupa Kierowcy ciężarówek sponsorowani do USA i jest tam kilka osób, którym się udało, właściwie to przez Experiora każdy kto podejmie sprawę, to przechodzi do USA, gorzej z tym Visa Solutions.

• 4 months later...

Godzinę temu, Wojsi napisał:

Cześć. Tak informacyjnie od Stycznia po zniesieniu restrykcji wizowych  Pana Trumpa proces naszego wyjazdu mocno przyspieszy. Przewidywane pierwsze spotkania wizowe w ambasadach to Styczeń / Luty potem wyjazd Marzec . Kwiecień. I zaraz welcome in the USA.

a skąd wiadomo ze zniesie restrykcje wizowe?

• 3 months later...

A więc wszystkie papiery do pracy na C+E zrobione (ale zajęło mi to 1,5 roku :P, ogólnie przez to, że nie mam 21 lat), teraz tylko pracy muszę poszukać i odbyć ten rok doświadczenia, mam nadzieję, że wypali, ktoś w podobnej sytuacji co ja ;p?

W dniu 26.03.2021 o 13:09, Wojsi napisał:

Cześć Levix.

Rozumiem, że na razie zdobyłeś uprawnienia do prowadzenia zestawu C+E.

Czy już aplikowałeś do którejś z Agencji w sprawie procesu emigracji do USA?

Powodzenia.

Kontaktowałem się z Experiorem w czerwcu 2020, pytałem jakie plany po pandemii, mówili, żebym zaczął zdobywać doświadczenie. To raczej jedyna firma, która zatrudnia tylko z rokiem doświadczenia, Go2 to raczej dwa lata, ale mogę się mylić. Pozdrawiam.

Edited by Levix