Jump to content

Recommended Posts

• Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

no wiec junkiem po stanach sie odbylo (zeszlego lata/jesieni), jednakze stany byly nie tyle amerykanskie, co azjatyckie, a junk to 25-letni vw kupiony za rownowartosc ok. 750 dolcow (w ramach przygoto

Nocke ze sniadaniem w Shadow Hills Ca masz u mnie jak w banku, gdybys tym Jankiem jechal

Ja sobie właśnie w ramach protestu kupiłam tęczowy pasek do zegarka/krokomierza  Jak tylko przyjdzie to ochoczo go nałożę No ale to już off top.

Dnia 7.09.2020 o 02:43, mazeno napisał:

a ja, frajer, myslalem, ze tu jest normalnie
ale nie, skadze
skoro nawet admin klepie w bagno przy byle okazji
wstyd

Probuje rozkminic o co chodzi. Czy o to?

https://wyborcza.pl/7,162657,26279619,prawdziwi-polacy-walcza-nawet-z-torba-w-kolorach-teczy.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&fbclid=IwAR1y4kQ7b_Qr4lVVXpJZAoschDXICGSJX9uY9YxpaVVbfB3lDSE2xWlSXS8

14 minut temu, mazeno napisał:

to ci wytlumacze
po co srasz polityka watek, ktory ma sie nijak do tego

Przyhamuj troche z tym slownictwem - to raz. Po drugie to nie akurat ma niewiele wspolnego z polityka a ze zwyklym zdrowym rozumem.

19 minut temu, mazeno napisał:

to ci wytlumacze
po co srasz polityka watek, ktory ma sie nijak do tego

Tęcza to piękne, bardzo fotogeniczne, zjawisko przyrodnicze. Proponuję wziąć zdjęcie, przerobić na dużą nalepkę i umieścić na Twoim samochodzie. :D

edit: języka nie skomentuję, jest właściwy dla pewnego sortu.

Edited by andyopole

3 godziny temu, mazeno napisał:

no
nie ma teczy, nie bedzie oskara
https://film.org.pl/news/nowe-zasady-akademii-oscary-tylko-dla-filmow-z-mniejszosciami-241459/

az sie  boje lodowke otworzyc

I slusznie. Udawania ze ludzie z mniejszosci nie istnieja nie zmienia rzeczywistosci. Juz wystarczajaco duzo bzdur jest w filmach ze polowa postow na forum jest od tych ktorzy chca wyjechac do US bo wydaje im sie ze tu jest jak na tych filmach co w kinach widzieli...

tylko ze to taka mniejszosc, co terroryzuje wiekszosc (nota bene teczowe antify i inne elgiebety nic nie maja wspolnego z rzeczywistoscia homoseksualna). jak widac na powyzszym przykladzie, terroryzuje nawet w sytuacji, ktora nie ma nic wspolnego z tematem teczowosci - modelowy wrecz przyklad politpoprawnosci na chama.

temat jest (a wlasciwie byl) o wloczegach, a jeden adminow zjechal prosto w bagno. no to sie w tym bagnie babrajcie - ja wysiadam.

klaniam sie nisko.

• Upvote 1
45 minut temu, mazeno napisał:

tylko ze to taka mniejszosc, co terroryzuje wiekszosc (nota bene teczowe antify i inne elgiebety nic nie maja wspolnego z rzeczywistoscia homoseksualna). jak widac na powyzszym przykladzie, terroryzuje nawet w sytuacji, ktora nie ma nic wspolnego z tematem teczowosci - modelowy wrecz przyklad politpoprawnosci na chama.

temat jest (a wlasciwie byl) o wloczegach, a jeden adminow zjechal prosto w bagno. no to sie w tym bagnie babrajcie - ja wysiadam.

klaniam sie nisko.

Ale serio - mozesz sie zwinac nie mowiac nikomu o tym - taka opcja istnieje.

• Haha 1