Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Mienie przesiedleńcze z Kanady do USA

Recommended Posts

Guest

Hej wszystkim,

Obecnie mieszkam w Kanadzie, ale w tym roku wylosowałem zieloną kartę więc w planie mam przeprowadzkę do USA. Czy ktoś z Was orientuje się czy będę mógł zapakować wszystkie swoje graty do auta, i przewieźć to przez granicę jako mienie przesiedleńcze? Mam sporo rzeczy typu rowery, deski, sprzęt domowy itp i przede wszystkim auto. Zastanawiam się czy będę mógł je później zarejestrować w USA.

Z samochodem nie będziesz miał żadnego problemu. pamiętam moje pierwsze auto kupiłem od Polki która również tak jak ty przeprowadziła się do US z Kanady. TITLE było z Ontario poszedłem z tym do DMV i bezproblemowo przerejestrowali mi je na Illinois

Edited by scoobany

Guest
Dnia 30.06.2018 o 13:39, katlia napisał:

EDIT: snip

Serio. Trochę tu, trochę tam ;) Później trzeba będzie podjąć decyzję który kraj lepszy, bo nie będę w stanie utrzymać dwóch rezydentur na raz.

Dnia 1.07.2018 o 15:19, scoobany napisał:

Z samochodem nie będziesz miał żadnego problemu. pamiętam moje pierwsze auto kupiłem od Polki która również tak jak ty przeprowadziła się do US z Kanady. TITLE było z Ontario poszedłem z tym do DMV i bezproblemowo przerejestrowali mi je na Illinois

Dzięki wielkie za pomoc!

Dnia 30.06.2018 o 14:22, sly6 napisał:

Wygląda na to że przewiozę większość gratów razem z autem przez granicę. Dzięki za pomoc!

Posty nie na temat zostaly przeniesione do oddzielnego watku.