Skocz do zawartości

Ceny biletow


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja nieczęsto nadaję bagaż, z reguły zabieram tylko podręczny bo szybciej i łatwiej. Ale linie lotnicze i tutaj się wycwaniły. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego w wielu liniach są coraz mniejsze :(

No cóż, pozostaje albo zagryźć zęby i płacic więcej, lub nie latać w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Joanna30 napisał:

Dzięki za ten wątek. Jak będziemy kupować bilety na przyszły rok, to przyglądniemy się cenom i klasom, żeby się nie okazało, że na kilkutygodniowy urlop trza się będzie spakować w podręczny :P

W tej sytuacji skorzystać mogą kraje gdzie odzienie w postaci liścia figowego nikogo nie dziwi. Zapraszam do mnie, że względu na posiadanie okazałego drzewa figowego udostępniam odzienie i posesję bez ograniczeń. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Ja kupilam w tym roku bilet na święta za $650. Po kilku dniach cena wzrosła do $1200 i do tej pory nie spadła. Warto sprawdzać ceny regularnie, nawet codziennie, bo może się trafić fajna promocja. Mój mąż w zeszłym roku kupił bilet do PL za $400, i to wcale nie 40-godzinny lot z 5 przesiadkami. Też okazja, bo cena wzrosła bardzo szybko i już nie spadła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, margherita_s napisał:

Ja kupilam w tym roku bilet na święta za $650. Po kilku dniach cena wzrosła do $1200 i do tej pory nie spadła. Warto sprawdzać ceny regularnie, nawet codziennie, bo może się trafić fajna promocja. Mój mąż w zeszłym roku kupił bilet do PL za $400, i to wcale nie 40-godzinny lot z 5 przesiadkami. Też okazja, bo cena wzrosła bardzo szybko i już nie spadła. 

Wow, ja jak lecialam w 2016 na swieta to placilam $1100. Nawet teraz w maju jak lecialam to zaplacilam jakos kolo $800/$900. Tylko u mnie to ja zazwyczaj jestem malo elastyczna co do godzin, dni i lotnisk, wiec ciezko mi cos upolowac okazyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...