Skocz do zawartości

<Check Lista> dla mających termin w ambasadzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
On 7/13/2018 at 10:21 PM, ndmker said:

5. Wydrukować/zlecić dwa zdjęcia 51x51mm typu wizowego, czyli według takich samych wytycznych jak podczas składania wniosku DS-260

Nie pamiętam, abym podczas wypełniania tego wniosku musiał załączać jakieś zdjęcia - być może zmieniły się sam wniosek? Wypełniałem w pierwszej połowie czerwca 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcin_k napisał:

Nie pamiętam, abym podczas wypełniania tego wniosku musiał załączać jakieś zdjęcia - być może zmieniły się sam wniosek? Wypełniałem w pierwszej połowie czerwca 2018.

Ja również nie wysyłałem żadnych zdjęć przy wypełnianiu DS260, także jakiś misunderstandig się wkradł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, za bardzo się rozpędziłem. Chodzi o zdjęcia takiego samego typu jak przy wysyłaniu wniosku o udział w loterii. Już poprawiam punkt...

Edit... Nie da się edytować pierwszego postu, więc punkt 5 powinien brzmieć tak, że trzeba mieć zdjęcia tego samego typu co przy składaniu swojego 'losu' ale oczywiście NIE mogą to być TE SAME ZDJĘCIA bo jest wymóg, że muszą być nowsze niż 6 miesięcy. 

Edytowane przez ndmker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po 15 wrzesnia moja kolej!

Jestem wylosowaną aplikantką, na rozmowę jako DV2 zabieram męża.

Mam już lekką paranoję. Proszę o odpowiedź na moje pytania:

1. Czy mój małżonek także musi pokazywać dyplom uczelni, tytuł inżyniera itp?

  1a. Czy malzonek ma miec jakiekolwiek dokumenty z wyjatkiem - aktu urudzenia, aktu malzenkiego, paszportu, ds260, lekarz?

2. Czy do okienka podchodzę z mężem, czy jako główna aplikantka - sama? Rozmowa jest wspólna dla mnie i niego? Czy jego też przepytują w osobnym oknie?

3. Czy jak zmieniłam paszport to muszę też przynieść stary? Na podaniu ds260 podałam stary, więc wnioskuję, że tak - ale wolę się upewnić.

4. Czy mam przyniesć zaświadczenie o zatrudnieniu od pracodawcy?

5.  Zabieram swiadectwo dojrzalosci, czy cos jeszcze jest potrzebne? Nie mam studiow, jestem absolwentka szkoly sredniej.

6. Popelnilam blad w ds260 - fakt ten zglosic konsulowi czy juz od razu jak wejde do ambasady.

Dziekuje wam za odpowiedzi!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, katia25 napisał:

Juz po 15 wrzesnia moja kolej!

Jestem wylosowaną aplikantką, na rozmowę jako DV2 zabieram męża.

Mam już lekką paranoję. Proszę o odpowiedź na moje pytania:

1. Czy mój małżonek także musi pokazywać dyplom uczelni, tytuł inżyniera itp?

  1a. Czy malzonek ma miec jakiekolwiek dokumenty z wyjatkiem - aktu urudzenia, aktu malzenkiego, paszportu, ds260, lekarz?

2. Czy do okienka podchodzę z mężem, czy jako główna aplikantka - sama? Rozmowa jest wspólna dla mnie i niego? Czy jego też przepytują w osobnym oknie?

3. Czy jak zmieniłam paszport to muszę też przynieść stary? Na podaniu ds260 podałam stary, więc wnioskuję, że tak - ale wolę się upewnić.

4. Czy mam przyniesć zaświadczenie o zatrudnieniu od pracodawcy?

5.  Zabieram swiadectwo dojrzalosci, czy cos jeszcze jest potrzebne? Nie mam studiow, jestem absolwentka szkoly sredniej.

6. Popelnilam blad w ds260 - fakt ten zglosic konsulowi czy juz od razu jak wejde do ambasady.

Dziekuje wam za odpowiedzi!

 

 

Odp1 nie musi takich dyplomów przedstawiać i ma mieć dokumenty co napisałaś plus zaświadczenie o niekaralności 

Odp2 podchodzicie wspólnie na rozmowę i Ty jesteś pytana jak i Twój maz. 

Odp3 masz mieć stary paszport 

Odp4 jeśli masz taki dokument ze Stanów to weź go ze sobą 

Odp5 świadectwo ze szkoły średniej jeśli to tylko masz 

Odp6 o jakim bledzie mowa jest?  Czego to dotyczy bł Konsul sie pyta czy wiadomości są prawdziwe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedo pytanie.

na stronie : https://ceac.state.gov

mam sie zalogowac do ds260 i wydrukowac to co jest w zakladce REVIEW bo innego "potwierdzenia" nie widze ????

sorki ze tak truje, stresuje sie.

 

edit.

OK JEDNAK JEST CONFIRMATION. Sorki za zawracanie gitary

Edytowane przez katia25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 przypiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...