Skocz do zawartości

odmowa wizy pomozcie .


Rekomendowane odpowiedzi

witam staram sie o wize  zlozylam wniosek itp kto placi za bilet mialam wpisane mame mialam zarezerwowany hotel podany adres gdzie itp. wpisane mialam ze jade do chicago bo mialam leciec sama a tam czula bym sie bezpieczniej bo widomo duzo polakow. konsul zaczal pytac na rozmowie o dochod mamy itp dodam ze ja pracuje i sie ucze zaocznie a we wrzesniu na koncu mam isc na sluzbe wojskowa . konsul dal odmowe .. po tygodniu stanelam znow (wiem juz teraz ze za szybko) teraz wpisalam ojczyma bo okazalo sie ze przylatuje z hiszpani i poleci ze mna natomiast on woli NY wiec wpisalam go za osobe placaca bo to taki prezent od rodzicow dlatego oni placa  no i wpisalam NY praktycznie wize juz mialam dopuki konsul nie zapytal gdzie podrozowalam - w moim wypadku to cale niemcy .. i wtedy dostalam odmowe bo za malo zwiedzilam ( zapytalam konsula czy musze w takim razie zwiedzic pol swiata zeby moc poleciec do stanow).. w grudniu biore slub do stanow juz wczesniej chcialam leciec ale pracuje ucze sie i jestem na kontrakcie sportowym no i od 18stki zbieralam na ten wyjazd .. zwiazku ze biore slub w grudniu chcialam sobie tam kupic suknie slubna a czas goni ...

pomozcie mi jak mam wypelnic znow wniosek

-co tam wpisac

-czy mam szanse dostac wize jak zloze wniosek jakos na koniec sierpnia

-czy moze napisac tym razem ze sama place i sama lece czy zostawic z ojczymem

-jak mam ich przekonac ze wroce do polski

prosze pomozcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie ma znaczenia gdzie będziesz na rozmowie bo co to mówiłaś i wpisalas w ds160 jest zanotowane a możesz też trafić nie zbyt w Krakowie. 

Sama rozmowa i zachowaniem masz Ich przekonać nie ma nic innego. 

Takie staranie się o wizę w krótkim okresie czasu jest na Twoją nie korzyść oraz co powiesz na pytanie dlaczego suknia z USA jest lepsza od innych?  Znasz sklep itd gdzie kupisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, klaudia_crossfit napisał:

i pytanie jezeli teraz bylam na romowie w wwa to moze lepiej do krakowa jechac nastepnym razem  ?

Sprobuj za rok albo cos, w tej chwili to desperacja straszna bije od Ciebie i nikt Ci zadnej wizy nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 

Usa i marzenia jakoś to nie do pary.Suknie ślubną kupisz zapewne piękną w europie . Dlaczego tak Ci zależy na usa , parno strasznie tu , pochmurno , drogo , korki wszędzie  i naprwadę nie rozumiem bo gdybym dostał odmowę  , to za kasę która trzeba mieć  na wczasy do usa miałbym super wakacje na karaibach ,  Japonia , Tajlandia , Rio ,  Kanada  nie wymaga wiz i podobnie jak w Usa , lub bliżej Chorwacja   Grecja , Majorka  tyle pięknych miejsc na świecie za sporo mniejszą kasę a ty uparłaś sie właśnie na Usa , Oj nie dziw się naprawdę że nie dostałaś wizy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, martin.pl napisał:

super wakacje na karaibach ,  Japonia , Tajlandia , Rio ,  Kanada  nie wymaga wiz i podobnie jak w Usa , lub bliżej Chorwacja   Grecja , Majorka  

 

No akruat w lecie na karaibach, w Japonii, Rio, Tajlandii i Grecji jest mega goraco, parnie i czesto pochmurno... No i deszcze tez bo monsoon season. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, martin.pl napisał:

Tu cie zaskocze w W Rio jest chlodno , w Japoni upałow nie ma w Grecji i  w chorwacji nie ma  takiej wilgotnosci na karaibach pada w nocy a w dzien jest slonecznie wiec mało wiesz o świecie , czyzby nastepna co suknie šlubna w NY chciała kupić.

 

W Rio jest chłodno ? Od razu wiadomo że wiesz o czym piszesz. 

(Dla niezorientowanych - najniższa kiedykolwiek odnotowana temperatura w Rio to +8C - kiedykolwiek !). 

Trzy razy byłem o różnych porach roku i za żadnym razem nie było blisko określenia chłodno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...