Skocz do zawartości

Erasmus w USA


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, więc wymienię brytyjskie na polskie, zachowam staż a później wymienię na amerykańskie. Czy dobrze kombinuje? 

Jakiego kosztu ubezpieczenia mogę się spodziewać za auto max 1500$ np. Honda Civic? Jak wygląda wykup ubezpieczenia na nieregularny okres? Czy mogę wykupić po prostu na 6 miesięcy bądź wykupić na rok i zerwać umowę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 miesiecy jest akurat najbardziej typowym okresem trwania umowy w USA, tym sie wiec nie przejmuj. Polskie, angielskie, wloskie czy chinskie, nie ma to najmniejszego znaczenia. Nie znam zadnej firmy, ktora by tu w Stanach uznala Ci staz, a wymienic obcego na lokalne po prostu sie nie da.

Pytania w stylu jakie premium dla Hondy Civic itp. bardziej do googla niz na forum. Zaloz sobie 10min mail, sprawdz jaki jest ZIP w miejscu gdzie lecisz i to wszystko co jest Ci potrzebne, zeby uzyskac quote w wiekszosci firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, underthinking napisał:

Ok, więc wymienię brytyjskie na polskie, zachowam staż a później wymienię na amerykańskie. Czy dobrze kombinuje? 

Jakiego kosztu ubezpieczenia mogę się spodziewać za auto max 1500$ np. Honda Civic? Jak wygląda wykup ubezpieczenia na nieregularny okres? Czy mogę wykupić po prostu na 6 miesięcy bądź wykupić na rok i zerwać umowę? 

Nie wymienisz. USA nie należą ani do UE ani do British Commonwealth ani do żadnej tego typu bandy. :D Nie uznają obcych praw jazdy.

edit: nawet a Amerykanin, który przeprowadzi się z OREGONU do Idaho musi zdawać egzamin w nowym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...