Skocz do zawartości

Praca z zamieszkaniem(na poczatek) agencje,biura posrednictwa


tedyhees

Rekomendowane odpowiedzi

To nie tak ze ze zamierzam start up zaczac a w takich okolicznosciach nie moglbym sobie nie poradzic bo gdy w Anglii zaczynalem sam osobiscie chodzilem do sprzedawcy pod wembley stadionem , bo chcialem cos sie dowiedziec nauczyc jezyka slangu itp, a czemu pytanie o agencje pracy moze faktycznie z wygody bo kto pyta nie bladzi a noz widelec, oczywiscie zdaje sobie sprawe ze jesli nie znajde a szukam jak mam czas chociaz w polsce teraz pobede w domu to  wieczorami bede mial wiecej czasu mam nadzieje, znajde jak nie to na zywiol a co tam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bede czepliwa, ale pisząc posty proszę używaj prawidłowo znaków interpunkcyjnych. Żeby zrozumieć twoje ostatnie posty musiałam je przeczytać po kilka razy..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ... 

 

wasze zdanie to tylko i wylacznie wewnetrzne na podstawie jakby patrzac ze co czlowiek ktory osiagnal karte o takie rzeczy pyta to jakim cudem to osiagnal...?

 

Otoz nie, nie jest tak, ale pare dni mam pare rozmow telefonicznych i oczywiscie w miedzyczasie bede wciaz aktywny tutaj ,. 

 

Nie odrazu Rzym zbudowano , damyrade zawsze mozna wrocic, ale jestem za pobytem tam. 

 

Przepraszam za tzw bledy jesli zaistnialy. 

 

Chcialem poznac opinie i mozliwosci po krotce. i Oczywiscie wciaz czekajac na nowe wiadomosci w tym temacie, 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra jest wtedy kiedy wezmiesz pokoj np w nowym jorku za iles tam powiedzmy przyklad 500 plus depozyt tyle samo plus jakies tam borgi czy cos nie wiem w zaleznosci,,,, no i masz pokoj przyjezdzasz masz pokoj jedziesz z lotniska taxa albo czyms podobnym na adres, super pieknie niby i szukasz pracy a potem sie okazuje ze prace masz 50 mil dalej bo akurat jakas fajna dosyc oferta jest ale nie pojdziesz bo auta brak na dzien dobry wiec kupic auto to logiczne ale znow czas a wiec to jest moim zdaniem masakra, a idac droga np polonijna badz innego kraju z zamieszkaniem lub pomocy ale bez jakiegos dlugiej umowy pracuje za grosze ale od poczatku praktycznie profit leci a po pracy czy w miedzyczasie wolnym szukam pracy oraz swojego mieszkania aby mialo rece i nogi ? nie lepsze ta druga opcja? bo mi sie wydaje ze lepsza ale moze sie myle jak to tu zauwazylem  wielu tak twierdzi ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szukalem dzis grill i te sprawy ,,, jutro sie tym ponownie zajme jak wspomnialem co mam szukac jesli praca znajde iles mil dalej nizpowinno to byc stosunkowo, troche wakacji troche luzu ale na glowie mam i nie zapominam , :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temu tez chcialem cokolwiek drowac jak dolece , a nie wydawac bez sensu na mieszkania borgi i depozyty, to owszem niue nie znajde tez sie z tym liczylem ale moze jednak ktos czasem poczyta to forum\:) i stwierdzi ze mozna tak i tak ogolnie jutro cos dopisze  dzis nie mam na to glowy (sorry)  pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...