Skocz do zawartości

Piekne San Francisco, perla swiatowej turystyki


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 9.08.2018 o 21:45, jkb napisał:

Bylem w SF przez kilka dni w 2011 i osobiscie sie jednak chyba sie nie przekonam. Brud, syf i smrod, jak to w miastach tutaj niestety...

Powodzenia @MeganMarkle!

amerykanskie wichury sa piekne.

mi bardzo podobalo sie chicagowskie downtown...[ w porownaniu do nowojorskiego manhattanu ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 30.07.2018 o 12:51, MeganMarkle napisał:

Ale chwila moment... od uzależnienia od przeciwbólowych prochów do ćpania heroiny jeszcze daleka droga - wg mnie to nie tłumaczy tej liczby narkomanów ze strzykawkami. To tłumaczy bardziej tabuny regularnych ukrytych narkomanów którzy prowadzą pozornie normalne życie a na codzień łykają garściami Vicodin albo inne dragi „na ból”... ale heroina? To juz jest totalny hardcore :-/

Wracam do tematu, bo właśnie nabyłam i zaczęłam czytać książkę Sama Quinonesa " Dreamland: The True Tale of America's Opiate Epidemic". Właśnie niedawno wyszło polskie wydanie (jest polski ebook na stronach Wyd. Czarne, polski tytuł to Dreamland po prostu). Przeczytałam spory kawałek i jak ktoś jest zainteresowany tematem to polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mola napisał:

Wracam do tematu, bo właśnie nabyłam i zaczęłam czytać książkę Sama Quinonesa " Dreamland: The True Tale of America's Opiate Epidemic". Właśnie niedawno wyszło polskie wydanie (jest polski ebook na stronach Wyd. Czarne, polski tytuł to Dreamland po prostu). Przeczytałam spory kawałek i jak ktoś jest zainteresowany tematem to polecam. 

dzieki, zamowilem i bede czytac ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mola napisał:

Wracam do tematu, bo właśnie nabyłam i zaczęłam czytać książkę Sama Quinonesa " Dreamland: The True Tale of America's Opiate Epidemic". Właśnie niedawno wyszło polskie wydanie (jest polski ebook na stronach Wyd. Czarne, polski tytuł to Dreamland po prostu). Przeczytałam spory kawałek i jak ktoś jest zainteresowany tematem to polecam. 

Fascynujacy temat i rozumiem ta cala epidemie, bo mi tez po wszystkich operacjach (nawet usunieciu zebow madrosci) wciskali opiaty... Pamietam, ze bez nich lezalam plackiem na lozku i z bolu nie moglam sie ruszyc po jednej z operacji. Po wzieciu jednej malej tabletunii nie tylko odchodzil bol ale dostawalam takiej energii, ze moglam bez pomocy wziac prysznic i zrobic sobie jedzenie. Przy okazji humor sie znacznie poprawial. Ogolnie mialam wyje.... na wszystko. :P czy dziwi mnie, ze ludzie sie od tego uzalezniaja? Absolutnie nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...