Skocz do zawartości

Numer polski w USA / Sim z internetem w USA


pawel92

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ilon napisał:

Ja pamietam sie strasznie wkurzalam jak mialam robic przelew, bo mi te smsy z banku zawsze z opoznieniem dochodzily, a kod chyba wazny byl na 5 minut... 

Dokładnie, mam to samo.

Generalnie w temacie telefonii w US można się mocno zdziwić, wg mnie w stosunku do Europy Stany są w tym względzie zacofane o minimum 10 lat. Zapomnij że kupisz prepaid na każdym kroku. Zapomnij o tanich połączeniach i internecie bez limitu. Ja chciałem kupić samą kartę w Sprint ($50 na miesiąc za połączenia, smsy w US oraz śmieszne 2GB netu), ale niestety okazało się że ich karta z niewiadomego powodu nie działa z moim iPhonem 7 przywiezionym z PL. Co więcej - nie ma tu czegoś takiego jak simlock, operatorzy parują natomiast daną kartę SIM z numerem IMEI danego telefonu. Ostatecznie kupiłem prepaid w Mint Mobile (czekałem na kartę kilka dni - musieli przysłać) za $60 na 3 miesiące (połączenia w US i 5GB netu LTE). Jak chodzi o T-mobile to ich ceny w stosunku do oferty są całkiem z kosmosu - przy jednym numerze $70 miesięcznie, szkoda nawet tracić czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 26.08.2018 o 09:10, pawel92 napisał:

O to spoko już pakiety, a jak z zasięgiem?

Jezdzac do niedawna po praktycznie calych stanach, zasiegu nie mialem w nebrasce i czesci montany. Moze jeszcze jakies dziury gdzie nawet nie zwrocilem uwagi. Fajna opcja w tym sa darmowe rozmowy z mnostwem krajow w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://support.t-mobile.com/docs/DOC-26344

Cytuj

The Tourist Plan includes:

  • Unlimited data, with up to 2 GB 4G LTE data on your smartphone.
  • Unlimited domestic and international texting in the US to 140+ countries and destinations.
  • 1,000 minutes of domestic talk within the US.
  • Free SIM card for your unlocked phone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.08.2018 o 22:21, hubertck napisał:

1. Ja mam polska karte z playa i dziala mi normalnie (samsung s8 i OnePlus 6).

 

2. Polecam Ultra Mobile, za $29 masz 4GB, $39 to 5GB a za $49 jest nielimitowany. Osobiscie uzywam tego na codzien, jako moj staly numer.

Chce zaczerpnąć  informacji a mianowicie chodzi mi o te kartę ULTRA MOBILE za 49 $ że jest tam nielimitowany internet czy te kartę można kupić na mieście gdzieś i jakie trzeba spełniać warunki bo będąc na ich stronie pisze że można zamówić ale tylko na terenie USA.Dzięki za info 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 04:48, sebek9999 napisał:

Chce zaczerpnąć  informacji a mianowicie chodzi mi o te kartę ULTRA MOBILE za 49 $ że jest tam nielimitowany internet czy te kartę można kupić na mieście gdzieś i jakie trzeba spełniać warunki bo będąc na ich stronie pisze że można zamówić ale tylko na terenie USA.Dzięki za info 

 

Jest dużo punktów gdzie można to kupić. Na ich stronie jest mapka.
Jeden minus to przychodzą jakieś wiadomości z reklamami czy coś ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pawel92 napisał:

Jest dużo punktów gdzie można to kupić. Na ich stronie jest mapka.
Jeden minus to przychodzą jakieś wiadomości z reklamami czy coś ;p

Oby tylko bezplatne byly te reklamowe SMSy…:) Kiedys, dawno temu kupilem Karte SIM pre paid I sypnela sie seria reklam po $10/sztuka.:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...