Jump to content
Sign in to follow this  
pawel92

Numer polski w USA / Sim z internetem w USA

Recommended Posts

Najprościej sprawdzić telefon na n/w stronie:

https://www.kimovil.com/en/

gdzie wpisujemy markę i model telefonu, a następnie scrollujemy w dół i polu - kraj wpisujemy USA (lub każdy inny, który chcemy sprawdzić) i uzyskujemy informacje czy dany telefon będzie działał w wybranym kraju oraz na ilu pasmach.  Z doświadczenia wiem, że S5 działa bez problemu np. w Washington DC i okolicach a taki Huawei P8 Lite nie działał (działał na terenach podmiejskich i dalej).

Dnia 23.08.2018 o 17:56, pawel92 napisał:

Siemanko,

za ponad miesiąc lecę do USA na 2 tygodnie i mam w związku z tym 2 pytanka.

1. Czy Polski numer będzie w stanie odbierać sms z PL? Pewnie głupie pytanie ale wole się upewnić. Bo jeżeli chciałbym sobie wykonać jakieś operacje bankowe to muszę to potwierdzić kodem SMS, więc wypadało by mieć dostęp do tego numeru w USA.

2. Jaką kartę z internetem polecacie wziąć w USA? Zależy mi na jak największym pakiecie danych

1. Ja mam polska karte z playa i dziala mi normalnie (samsung s8 i OnePlus 6).

2. Polecam Ultra Mobile, za $29 masz 4GB, $39 to 5GB a za $49 jest nielimitowany. Osobiscie uzywam tego na codzien, jako moj staly numer.

Edited by hubertck

17 godzin temu, hubertck napisał:

2. Polecam Ultra Mobile, za $29 masz 4GB, $39 to 5GB a za $49 jest nielimitowany. Osobiscie uzywam tego na codzien, jako moj staly numer.

O to spoko już pakiety, a jak z zasięgiem?

Na Wschodzie jako tako. U nas, na dzikim zachodzie cienko. Wyjedziesz poza miasto i czarna dziura a i w miastach często trzeba się podkręcić po domu żeby złapać falę. 

22 godziny temu, andyopole napisał:

Na Wschodzie jako tako. U nas, na dzikim zachodzie cienko. Wyjedziesz poza miasto i czarna dziura a i w miastach często trzeba się podkręcić po domu żeby złapać falę. 

Ja będę w Chicago to powinno być ok chyba :D

2 minuty temu, pawel92 napisał:

Ja będę w Chicago to powinno być ok chyba :D

Sadzac po liczbie zabojstw I ulicznych strzelanin pomiedzy gangami to musi byc metropolia. Gangsterzy nie dzialaja teraz bez sprawnej lacznosci. :D

20 minut temu, andyopole napisał:

Sadzac po liczbie zabojstw I ulicznych strzelanin pomiedzy gangami to musi byc metropolia. Gangsterzy nie dzialaja teraz bez sprawnej lacznosci. :D

Może przez ptactwo się komunikują :P

Ja pamietam sie strasznie wkurzalam jak mialam robic przelew, bo mi te smsy z banku zawsze z opoznieniem dochodzily, a kod chyba wazny byl na 5 minut...