Skocz do zawartości

Odmowa wizy


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, sly6 napisał:

To nie Nas ma przekonać tylko Konsula 

A swoja droga co by musiała powiedzieć że się mylisz? 

Właśnie o to chodzi - ma przekonać swojego rozmówcę, w tym przypadku pracownika konsulatu, że nie chce jechać do USA nielegalnie, ponieważ jej historyjka się nie klei. Musi znaleźć argumenty obalające postawioną tezę (pracownik konsulatu musi ocenić, czy osoba nie zamierza wykorzystać danej promesy w celu niezgodnym z deklarowanym).

I Sly - nie podpowiadamy na tym Forum ludziom jak dobrze kłamać :) @Zabcia1212 nie dostanie promesy wizy turystycznej do USA w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, maciopa napisał:

 :) @Zabcia1212 nie dostanie promesy wizy turystycznej do USA w tym roku. 

A co ty magiczna kule masz? Nigdy nie wiadomo co siedzi w głowie konsula. Były tu przypadki, ze ludzie dostawali wizę za drugim podejściem w bardzo krótkim czasie od pierwszego. Ja bym nie wysuwała tak stanowczych komentarzy, bo tego nikt przewidzieć nie moze. Jak nie spróbuje to sie nie dowie, najwyżej kasę straci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pelasia napisał:

A co ty magiczna kule masz? Nigdy nie wiadomo co siedzi w głowie konsula. Były tu przypadki, ze ludzie dostawali wizę za drugim podejściem w bardzo krótkim czasie od pierwszego. Ja bym nie wysuwała tak stanowczych komentarzy, bo tego nikt przewidzieć nie moze. Jak nie spróbuje to sie nie dowie, najwyżej kasę straci. 

Oczywiście - ponieważ to jej pieniądze, wszyscy jej radzicie, żeby złożyła jeszcze raz wniosek, ale to nic nie da - nie dostanie wizy, ponieważ nie zaszły żadne nowe okoliczności od czasu otrzymania przez nią odmowy. 
@Zabcia1212 - składaj ponownie wniosek, po zwrot pieniędzy wydanych na darmo zwróć się do przedmówców :) Ja rezerwuję sobie prawo napisać : "a nie mówiłem" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciopa napisał:

Oczywiście - ponieważ to jej pieniądze, wszyscy jej radzicie, żeby złożyła jeszcze raz wniosek, ale to nic nie da - nie dostanie wizy, ponieważ nie zaszły żadne nowe okoliczności od czasu otrzymania przez nią odmowy. 
@Zabcia1212 - składaj ponownie wniosek, po zwrot pieniędzy wydanych na darmo zwróć się do przedmówców :) Ja rezerwuję sobie prawo napisać : "a nie mówiłem" :) 

A co powiesz gdy wizę dostanie?  Były już takie przypadki niby nic się nie zmieniło a wiza była. Tak jej kasa i życie niech robi jak uważa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciopa napisał:

Oczywiście - ponieważ to jej pieniądze, wszyscy jej radzicie, żeby złożyła jeszcze raz wniosek, ale to nic nie da - nie dostanie wizy, ponieważ nie zaszły żadne nowe okoliczności od czasu otrzymania przez nią odmowy. 

Byl tutaj gdzies temat mojej kolezanki, bylej FA Emirates, gdzie najpierw anulowali jej wize B2, wystapila o nowa i jej nie dostala z powodu braku zwiazkow, a za kilka tygodni poszla na rozmowe lepiej przygotowana i ja dostala. Nie mowie, ze tak bedzie w przypadku w OP, ale jak na naszym forum widac, ciezko przewidziec jak sie sytuacja moze zakonczyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ilon napisał:

Byl tutaj gdzies temat mojej kolezanki, bylej FA Emirates, gdzie najpierw anulowali jej wize B2, wystapila o nowa i jej nie dostala z powodu braku zwiazkow, a za kilka tygodni poszla na rozmowe lepiej przygotowana i ja dostala. Nie mowie, ze tak bedzie w przypadku w OP, ale jak na naszym forum widac, ciezko przewidziec jak sie sytuacja moze zakonczyc. 

spoko, ale czy w jakis sposob autorka posta moze sie lepiej przygotowac do rozmowy ? 

Tak jak pisali przedmowcy i zapewne tak jak mowi jej paragraf - brak silnych zwiazkow z krajem. 

 

Wg mnie slub kolezanki i ten stres to wymyslona historia tu na forum. W rzeczywistosci autorka po prostu promesty nie otrzymala i wymyslila sobie, ze pojdzie ponownie i powie, ze ze stresu zapomniala o slubie powiedziec...  #WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraz sobie, ze masz ta Swoja 1 rozmowe i jednak nie zapomnisz powiedziec, ze jedziesz na slub kuzynki...

Czy to cos zmieni ? Czy to, ze dopowiesz to jedno zdanie: "Jade na sub kuzynki." zmieni cala sytacje ?

 

Swoja drgoa kim jest Ta kuzynka ? Jak ona znalazla sie w USA ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...