Skocz do zawartości

Obywatelstwo dla dziecka obywatela USA ktore urodzilo sie w polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Żołnierz nie żołnierz, każda zdrada to cos obrzydliwego. Jak chcesz skakać w bok to nie bądź w związku i tyle. Ale obarczanie winy osoby, która w związku nie jest jest głupota. Tylko osoba, która przyrzekala wierność itp, powinna po dupie dostac. 

A tak przy okazji to nie mozna sobie wybrac co sie chce. Albo alimenty, uznanie dziecka albo ograniczone prawa. Co jesli koleś straci prace i stwierdzi, ze zabiera dzieciaka do USA. I sie pozniej kloc i to na odległość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
19 minut temu, pelasia napisał:

Żołnierz nie żołnierz, każda zdrada to cos obrzydliwego. Jak chcesz skakać w bok to nie bądź w związku i tyle. Ale obarczanie winy osoby, która w związku nie jest jest głupota. Tylko osoba, która przyrzekala wierność itp, powinna po dupie dostac. 

A tak przy okazji to nie mozna sobie wybrac co sie chce. Albo alimenty, uznanie dziecka albo ograniczone prawa. Co jesli koleś straci prace i stwierdzi, ze zabiera dzieciaka do USA. I sie pozniej kloc i to na odległość. 

Możesz mieć ograniczone prawa rodzicielskie i płacić alimenty.  Tylko by komuś ograniczyć prawa trzeba mieć podstawę. Zgodzę się z tym zabraniem dziecka bo różnie bywa w życiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, pelasia napisał:

Żołnierz nie żołnierz, każda zdrada to cos obrzydliwego. Jak chcesz skakać w bok to nie bądź w związku i tyle. Ale obarczanie winy osoby, która w związku nie jest jest głupota. Tylko osoba, która przyrzekala wierność itp, powinna po dupie dostac. 

 

Zgadzam sie. Ale tez uwazam, ze osoba, ktora swiadomie angażuje sie w "związek" z osoba, ktora ma rodzine tez sobie cos powinna przemyslec.. (Nie mowie, o osobach ktore po prostu nie wiedza, ze ktos tam ma rodzine. Ale OP widac, ze byla tego swiadoma) ;)

Sama wychodze z zalozenia, ze taki zolnierz powinien tracic prace z automatu. Swoja droga, mam wrazenie, ze facet dodatkowo cos naklamal, bo zolnierze USA nie maja w Polsce 3-letnich kontraktow. :p Mieliby, gdyby byla tutaj "stala" baza. Raz OP pisze, ze to "byly" zolnierz, potem znowu, ze ma w Polsce kontrakt na 3 lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roelka napisał:

Sama wychodze z zalozenia, ze taki zolnierz powinien tracic prace z automatu. 

Czy ja wiem ? Z ludzkiego punktu widzenia to co ma życie zawodowe do życia prywatnego... Jakby każdy miał tracić pracę za zdrady to chyba 3/4 świata bezrobotna by była :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pelasia napisał:

Czy ja wiem ? Z ludzkiego punktu widzenia to co ma życie zawodowe do życia prywatnego... Jakby każdy miał tracić pracę za zdrady to chyba 3/4 świata bezrobotna by była :P

W przypadku wojska inaczej to wygląda  

 

Adultery in the military is a criminal offense under the Uniform Code of Military Justice (UCMJ). Adultery is defined as sexual intercourse between a married person and someone other than his or her spouse. Adultery also occurs if you are not the married party but have sexual relations with a person who is married, or even legally-separated from his or her spouse. The fact a party is “legally-separated” is not itself a legal defense to Adultery.

The reason the military is strict about adultery, is because such conduct is considered prejudicial to good order and discipline, and the offense could bring discredit to the Armed Forces, especially if one of the parties is a civilian.

Adultery is punishable under Article 134, with a maximum punishment of dishonorable discharge, forfeiture of all pay and allowances, and confinement for up to 1 year.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Magdus161 napisał:

Ok dziekuje.co w przypadku gdy ojciec nie będzie chciał współpracować.czy wtedy moje dziecko nie ma prawa do amerykańskiego obywatelstwa?

 

Są sposoby na uzyskanie potrzebnych informacji bez zgody ojca, ale musi to być przeprowadzone sądownie i kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...