Skocz do zawartości
witoldyna

N400 czas oczekiwania

Recommended Posts

tak, zapomnialam juz o tych zdjeciach ;-) Jak weszlam do pokoju to musialam wypelnic krotki formularz, na jedna strone. Pani dala mi tez ksiazeczke z pytaniami do testu. W zasadzie juz je umiem ale ksiazeczka miala ciekawie opisane odpowiedzi wiec nauczylam sie czegos nowego ;-) Tez mam nadzieje, ze test bedzie szybko, szkoda tylko, ze juz sie nie wyrobie na wybory w listopadzie. U nas akurat bedziemy glosowac na nowego governor i chcialam dolozyc swoj glos. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro mam biometrics o 3pm. Mam nadzieje ze pojdzie gladko :D

@witoldyna masz juz ustalona date testu?

Edytowane przez mariano85

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wlasnie wrocilem z biometrics... appointment mialem na 15, dojchalem tam o 14, mimo ze bylem o godzine wczeniej pani przyjela mnie odrazu bo nie bylo tam nikogo. Nic nie musialem wypelniac. Bardzo mila pani spytala mnie tylko o wzrost, wage i kolor oczu, zrobila zdjecie i wziela odiski palcow, wszystko zajelo moze 10 min. Na koniec dala mi ksiazke i tyle. Dwie godziny jazdy do USCIS Oxnard, 10 min wizyta i dwie godziny powrot. Teraz tylko czekac na test!

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U nas też szybciej skończyli 8 godzinę i zaczęli 9 ok. 8:30. Mam nadzieję, że na test dostanę godzinę późniejszą a nie 8 rano ;-)

Ja wciąż czekam na nowe informacje ale nic jeszcze nie ma. Miałam nadzieję, że uniknę jazdy w grudniu albo w styczniu bo nie wiadomo jaka będzie zima i jeszcze mi się trafi ice strom na drogach. Dzisiaj za to w Oklahoma City mieli tornad kilka podobno więc chyba nigdy nie wiadomo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie sie ruszylo i kilka dni temu dostalam powiadomienie o inteview ( polowa listopada ).  Widac ze robia to "partiami", koleżanka która wyslala dzien po mnie, ma interview tydzien wczesniej, a kolega ktory wyslal na poczatku lipca (wiec ponad miesiac roznicy) ma następnego dnia.  Wszyscy dostaliśmy emaila w ten sam dzień. 

Najwyzsza pora zajrzec do ksiazeczki z pytaniami ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W połowie listopada to pytanie o twojego "US Representative" może być z gatunku "tricky". Bo wybrany może być inny niż ten urzędujący do końca roku :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, mcpear napisał:

W połowie listopada to pytanie o twojego "US Representative" może być z gatunku "tricky". Bo wybrany może być inny niż ten urzędujący do końca roku :)

O widzisz! Nawet o tym nie pomyślałam;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz