Skocz do zawartości

N400 czas oczekiwania


witoldyna

Rekomendowane odpowiedzi

tak, zapomnialam juz o tych zdjeciach ;-) Jak weszlam do pokoju to musialam wypelnic krotki formularz, na jedna strone. Pani dala mi tez ksiazeczke z pytaniami do testu. W zasadzie juz je umiem ale ksiazeczka miala ciekawie opisane odpowiedzi wiec nauczylam sie czegos nowego ;-) Tez mam nadzieje, ze test bedzie szybko, szkoda tylko, ze juz sie nie wyrobie na wybory w listopadzie. U nas akurat bedziemy glosowac na nowego governor i chcialam dolozyc swoj glos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wlasnie wrocilem z biometrics... appointment mialem na 15, dojchalem tam o 14, mimo ze bylem o godzine wczeniej pani przyjela mnie odrazu bo nie bylo tam nikogo. Nic nie musialem wypelniac. Bardzo mila pani spytala mnie tylko o wzrost, wage i kolor oczu, zrobila zdjecie i wziela odiski palcow, wszystko zajelo moze 10 min. Na koniec dala mi ksiazke i tyle. Dwie godziny jazdy do USCIS Oxnard, 10 min wizyta i dwie godziny powrot. Teraz tylko czekac na test!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też szybciej skończyli 8 godzinę i zaczęli 9 ok. 8:30. Mam nadzieję, że na test dostanę godzinę późniejszą a nie 8 rano ;-)

 

Ja wciąż czekam na nowe informacje ale nic jeszcze nie ma. Miałam nadzieję, że uniknę jazdy w grudniu albo w styczniu bo nie wiadomo jaka będzie zima i jeszcze mi się trafi ice strom na drogach. Dzisiaj za to w Oklahoma City mieli tornad kilka podobno więc chyba nigdy nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie ruszylo i kilka dni temu dostalam powiadomienie o inteview ( polowa listopada ).  Widac ze robia to "partiami", koleżanka która wyslala dzien po mnie, ma interview tydzien wczesniej, a kolega ktory wyslal na poczatku lipca (wiec ponad miesiac roznicy) ma następnego dnia.  Wszyscy dostaliśmy emaila w ten sam dzień. 

Najwyzsza pora zajrzec do ksiazeczki z pytaniami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎14‎.‎10‎.‎2018 o 23:42, mcpear napisał:

W połowie listopada to pytanie o twojego "US Representative" może być z gatunku "tricky". Bo wybrany może być inny niż ten urzędujący do końca roku :)

Niby tak ale to chyba jak z prezydentem. Urzedujacy jest poprawna odpowiedzia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...