Skocz do zawartości

N400 czas oczekiwania


witoldyna

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie ruszyło :( Czas oczekiwania zmienił się z listopada 2019 na wrzesień 2019 ale poza tym nic, nawet mi już emaile nie przychodzą, że nie ma żadnych nowych zmian. Mam nadzieję, że szybciej to pójdzie niż przewidują, ale miałam też masę skanowanych dokumentów (łącznie chyba 35 stron). Tutaj chodzę na akupunkturę i ta lekarka zdecydowała się również wysłać papiery na n400, na biometrics była 1 listopada więc zobaczę jak z nią szybko pójdzie i czy faktycznie przez ilość zeskanowanych dokumentów moja sprawa będzie ciągnęła się dłużej (tego się obawiam).

Miałam szukać pracy, ale teraz się boję, bo nie wiem nawet jak wprowadzić zmiany do n400 jeśli pracę znajdę. Dlatego miałam nadzieję na szybkie interview i mogłabym już układać życie wreszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minutes ago, witoldyna said:

Miałam szukać pracy, ale teraz się boję, bo nie wiem nawet jak wprowadzić zmiany do n400 jeśli pracę znajdę. Dlatego miałam nadzieję na szybkie interview i mogłabym już układać życie wreszcie.

A co Ci zlozenie N-400 przeszkadza w szukaniu pracy?

Moze od razu, tez dodam, ze N-400 (i wszystkie inne formularze) wypelnia sie tak, aby byly zgodne ze stanem faktycznym w momencie wypelniania. Nie ma zadnej procedury update'u. Jak IO bedzie to interesowac, mozesz powiedziec podczas interview, ze zmienilas prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, witoldyna napisał:

Miałam szukać pracy, ale teraz się boję, bo nie wiem nawet jak wprowadzić zmiany do n400 jeśli pracę znajdę. Dlatego miałam nadzieję na szybkie interview i mogłabym już układać życie wreszcie.

????? A jaki ma zwiazek skladanie N-400 z szukaniem pracy ? I ukladaniem sobie zycia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj w skrzynce znalazłam list, data interview wyznaczona na 8 stycznia. Powiadomienia na email o nowej wiadomosci w systemie (tak jak wczesniej) nie dostalam. Ciesze sie, ze wreszcie sie cos ruszylo. Zastanawia mnie j3dno. Na liście napisano by przynieść "any evidence of selective service registration". Chodzi im o rejestrację tutaj czy w Polsce? Z racji studiów mam polską książeczkę wojskową ale nielegalnym jest jej wywóz poza granice kraju więc jej ze soba nie zabralam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, witoldyna said:

Dzisiaj w skrzynce znalazłam list, data interview wyznaczona na 8 stycznia. Powiadomienia na email o nowej wiadomosci w systemie (tak jak wczesniej) nie dostalam. Ciesze sie, ze wreszcie sie cos ruszylo. Zastanawia mnie j3dno. Na liście napisano by przynieść "any evidence of selective service registration". Chodzi im o rejestrację tutaj czy w Polsce? Z racji studiów mam polską książeczkę wojskową ale nielegalnym jest jej wywóz poza granice kraju więc jej ze soba nie zabralam.

Ichnia, ale tylko w wypadku jezeli w wieku 18-26 lat przebywalas w USA jako LPR i bylas mezczyzna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, witoldyna said:

Zeby było śmieszniej, dziś na email dostałam powiadomienie z serwisu usci, że od 21 września (biometrics) nie ma nowych zmian w mojej sprawie. A jednak tydzień temu dostałam list z datą interview. Wniosek znów taki sam, technologia jest jednak zawodna.

Te maile beda do Ciebie przychodzic do konca Swiata I jeden dzien dluzej :) Chyba ze zalogujesz sie na ichni traker I wyklikasz w opcjach, ze nie chcesz byc powiadamiana o braku zmian w Twojej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...