Skocz do zawartości

N400 czas oczekiwania


witoldyna

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę powiedzieć, że nawet tego nie oczekiwałam, ale ceremonia była bardzo wzruszającym przeżyciem. Razem ze mną przysięgało 46 innych osób (i była to druga ceremonia w ciągu dnia, tylko urzędowa, nie było sędziego), reprezentowaliśmy mnóstwo krajów (ja siedziałam w pierwszym rzędzie, ale mój mąż powiedział, że był także drugi Polak, który siedział gdzieś za mną). Byli ludzie z Bangladeszu, Niemiec, Syrii i wielu innych krajów. Smutno mi się zrobiło, że ja jednak emigrowałam z w miarę normalnego kraju, ale Ci, którzy uciekali przed wojną czy głodem muszą naprawdę doceniać nową ojczyznę. Pani, która prowdziła ceremonię wygłosiła bardzo dobre przemówienie. Wszystko skończyło się w ciągu pół godziny. Jest to moment, którego na pewno nie zapomnę do końca życia. Powodzenia dla tych, którzy jeszcze czekają, mam nadzieję, że Wasze daty interview i przysięgi przyjdą szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 godzin temu, witoldyna napisał:

Muszę powiedzieć, że nawet tego nie oczekiwałam, ale ceremonia była bardzo wzruszającym przeżyciem. Razem ze mną przysięgało 46 innych osób (i była to druga ceremonia w ciągu dnia, tylko urzędowa, nie było sędziego), reprezentowaliśmy mnóstwo krajów (ja siedziałam w pierwszym rzędzie, ale mój mąż powiedział, że był także drugi Polak, który siedział gdzieś za mną). Byli ludzie z Bangladeszu, Niemiec, Syrii i wielu innych krajów. Smutno mi się zrobiło, że ja jednak emigrowałam z w miarę normalnego kraju, ale Ci, którzy uciekali przed wojną czy głodem muszą naprawdę doceniać nową ojczyznę. Pani, która prowdziła ceremonię wygłosiła bardzo dobre przemówienie. Wszystko skończyło się w ciągu pół godziny. Jest to moment, którego na pewno nie zapomnę do końca życia. Powodzenia dla tych, którzy jeszcze czekają, mam nadzieję, że Wasze daty interview i przysięgi przyjdą szybko.

 

Kolejne gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, mariano85 napisał:

@witoldyna GRATULACJE!!!!!!! Ciesze sie ze juz masz to za soba. U mnie nic nie ruszylo, bez zmian. Pozdrawiam!!

Mam nadzieję, że nie będziesz musiał już długo czekać. U nas znajoma, która wysłała papiery ok. 2 tygodni po mnie też miała już rozmowę. Myślę, że faktycznie u nas szybciej to wszystko idzie bo pewnie nie mają zbyt wielu aplikacji, a przynajmniej nie tyle ile na wschodzie i zachodzie. Trzymam kciuki by Ci wreszcie wysłali datę interview!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

@witoldyna  Nareszcie mam date na rozmowe/test Podsumowujac:
Dokumenty zlozylem w Californi w Pazdzierniku 2018 dwa tygodnie od zlozenia mialem zlozenie odciskow palcow. I dopiero dwa dni temu Sierpien 27 przyszlo mi ze mam Rozmowe/test 20 Wrzesnia (Sobota) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@witoldyna 

 W koncu w ta Sobote September 21 mialem Test Egazmin na Obywatelswo I ...... Wsyztsko poszlo super! ZDALEM !!!! yay  A co do szczegolow to Test mialem o 12 w Los Angeles , zjawilem sie tam ok 11 30 Ale dopiero moj zostal wywolany ok 13 10 (chyba lunch mieli) dlatego tak dlugo! Oficer byl naprawde spoko, na poczatek przysiega, ptem 6 pytanz historii (latwe bo sporo sie uczylem lol) napisac "Flag Day is in June" zeszlo z 30 min wszystko ale to przez jego komputer bo cos sie strasznie zawieszal. Ale pomiedzy mielismy luzna gadke o bzdurach. Zapytal mnie pare rzeczy z n-400, Wszystko na luzie, jak sie nie ma czego ukrywac czy klamac to naprawde to wszystko idzie latwo! Pogratulowal mi i powiedzial ze Zdalem i ze przysiega bedzie ok 15 Listopada ale to jeszcze przysla mi dokladne informacje co i kiedy. Po Egzaminie z moja zona Pojechalismy swietowac do Polka Polish Cuisine w Los Angeles  Polecam all you can eat $25, ale Bigosu i piergow sie najadlem malo nie zygalem, no ale takie dobre bylo ze nie mogelm sie powstrzymac! 

1 Dokumenty o obywatelstwo zlozone w 09/13/2018

2 Biometrics 10/03/18

3 Test 09/21/19

4 Przysiega 11/15/19? 

 

POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...