Skocz do zawartości

N400 czas oczekiwania


witoldyna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz jestem na ich stronie to wrzuce tez to info, trzeba konto zalozyc :

 

1. Filing your Form N-400 online

If you are applying based on your military service, are applying from outside of the U.S., or are applying for a fee waiver or reduced fee, you cannot file your Form N-400 online. Please see section 2 or 3 below for how to file your form by mail.

Otherwise, you must create an online account in order to file your Form N-400 online. Having an online account will also allow you to:

  • Pay your filing fee online;
  • Check the status of your case;
  • Receive notifications and case updates;
  • View personalized case completion date estimates;
  • Respond to requests for evidence; and
  • Manage your contact information, including updating your address.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, agatenka napisał:

Duzo łatwiej w emaila ( z bookowania biletów). Ja swojego paszportu nie moglam rozszyfrowac

Kto by to trzymal? Poza tym pare razy firma mnie wysylala do Europy. Juz widze mine ksiegowej .... gdy poprosze o wyszukanie transakcji z pieciu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pelasia napisał:

Jak juz jestem na ich stronie to wrzuce tez to info, trzeba konto zalozyc :

 

1. Filing your Form N-400 online

If you are applying based on your military service, are applying from outside of the U.S., or are applying for a fee waiver or reduced fee, you cannot file your Form N-400 online. Please see section 2 or 3 below for how to file your form by mail.

Otherwise, you must create an online account in order to file your Form N-400 online. Having an online account will also allow you to:

  • Pay your filing fee online;
  • Check the status of your case;
  • Receive notifications and case updates;
  • View personalized case completion date estimates;
  • Respond to requests for evidence; and
  • Manage your contact information, including updating your address.

Qrde, kolejne haslo do zapamietania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłam zaskoczona, że można online. Ja już od 3 lat się zebrać nie mogłam na wysłanie papierów (głównie, że chcą adresy z ostatnich 5 lat więc chciałam je już mieć wszystkie z US), a tu taka niespodzianka. Faktem jest, że z hasłem robili problemy więc faktycznie kolejne jest do zapamiętania bo cała reszta była zbyt prosta. Całość zajęła mi 8 godzin, ale to licząc skanowanie i tłumaczenie papierów (które już mają po aplikacji o green card). Dodatkowo system robił cyrki przy ładowaniu skanów więc trochę to trwało (może dlatego, że skanów miałam sporo, pewnie koło 40 łącznie). Teraz czas oczekiwania na pierwszy etap (bodajże na wyznaczenie daty pobrania odcisków i pierwsze review czy nic nie brakuje) pokazuje mi 31 dni. Zobaczymy ile będzie to trwało w rzeczywistości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do paszportu, mój mąż przed wyjazdem do Polski w tym roku zorientował się, ze jego paszport jest nieważny na 10 dni przed wylotem. Wyrobienie nowego zajęło 7 dni (zapłacił ekstra, mógł też zapłacić jeszcze więcej i mieć w ciągu bodajże 3 dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...