Skocz do zawartości

N400 czas oczekiwania


witoldyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Witam, jak sie ciesze ze sa tu osoby ktore tez skladaja n-400. Juz tyle razy sie zbieralem ale jakos nigdy nie bylo czasu! 

 Ale przed wyslaniem mam pare pytan!

Part 2 pytanie 5 USCIS ONLINE ACCOUNT NUMBER?
konto na USCIS mam zalozone bo przeciez wypelniam podanie ale z kad wziasc account number?

Additional evidence co ja mam im wyslac? Nie jestem zonaty (zareczony) nie mam dzieci 

I czy musze w ktorejs rubryce zaznaczyc ze mialem speeding ticket? 

 

@witoldyna i @andyopole piszcie jak tam wam idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MeganMarkle napisał:

O rety... a co jeszcze wymagają? Wole wiedzieć już teraz żeby zbierać te śmieci przez kolejne 5lat zanim będę mogła zaaplikować ;)

Generalnie jesli ktos mial jakiekolwiek problemy z prawem, musi dolaczyc do wniosku dokumentacje i opisac co sie wydarzylo. Osoboscie tyle tylko wiem o N400, bo jeszcze sama nie aplikowalam. :p

Jakies tam male przewinienia jak mandat nie wplywaja na decyzje. Chyba, ze ktos ich ma 50 i zadnego nie zaplacil - to wtedy jest problem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to account number odpuściłam. niby miało być na jakichś starych listach gdy aplikowałam o zieloną kartę, ale na jednym, który jeszcze trzymam nic takiego nie było a tam gdzie miałam go znaleźć online nic nie było. Wizytę na biometrics mam w przyszły piątek więc zobaczymy co powiedzą.

Co do additional evidence to jest to nieobowiązkowa sekcja, tak? Ja nie dodałam nic. Jak będą chcieli to poproszą. Jak przyniosłam do ambasady w Warszawie takie dodatkowe dokumenty pokazujące prawdziwość małżeństwa to nic nie chcieli, konsul znudzony powiedział, że jak chcę to mogę pokazać. Teraz daję o co proszą i nic więcej.

Swoją drogą wizytę mam o 8 rano w mieście odległym o ponad 2 godziny drogi. Zastanawiałam się czy nie dzwonić i prosić o późniejszą godzinę, ale stwierdziłam, że nie będę komplikowała. Znając życie o 8 to wszyscy mają się stawić i na miejscu będzie jedna wielka kolejka ;-)

 

Tak więc, dokumenty wysłałam 25 sierpnia, biometrics mam 21 września. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...