Skocz do zawartości

N400 czas oczekiwania


witoldyna

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, witoldyna napisał:

Najpierw dostaniesz email, że jest nowa korespondencja więc możesz sprawdzić na ich stronie, ale zawsze wysyłają kopię listownie. Kopię listu z datą biometric appointment musisz wziąć ze sobą na spotkanie z tego co piszą.

No to czekam :D

 

22 godziny temu, andyopole napisał:

Po pierwsze jestem leń i zdecydowanie wolę zrobić coś w ogródku niż psuć wzrok w papierach. Poza tym, posiadanie obywatelstwa obcego jak by nie uważać kraju wcale mnie nie rajcuje. Klub Rolnika u mnie na wsi dawno zamkneli, nawet poszpanowac zagranicznym paszportem nie ma gdzie.:D

Zgadzam sie z Toba, ja tez bym lepiej posiedzial nad oceanem bo mam 2 min drogi niz marnowac czas na wypelnainie tego wniosku, no ale niestety GC nie jest wieczna . No i jak juz bede mial amerykanski paszport to pare przywilejow wpadnie jak np. moja ostania historia Czerwiec 2018 Jestesmy z moja dziewczyna w Los Angeles na lotnisku (lecimy do Polski) i mamy przesiadke w Vancuver a pani przy odprawie pyta sie mnie czy mam wize do Kanady? a ja na to ze nie, ze ja nie zamierzam wychodzic z lotniska tylko w Vancuver mam przesiadlke do Warszawy. A ona na to ze i tak musze miec wize bo nie polece. (Obywatele USA takiej wizy nie musza miec, moja dziewczyna puscila bez problemu) Bilety kupione na Orbitz, nic nie podali ze musze miec wize do KAnady. Kobieta podala mi strone internetowa gdzie sklada sie podanie o wize oplata $8 i ze moze bede mial szczescie i odpisza mi w ciagu 10 min jak nie to niestety ale nie moge leciec. Dzieki BOGU odeslali mi w ciagu 15 min potwierdzenie, i polecielismy do Polski! Gdybym mial USA paszport bez problemu bym przeszedl. No i za kazdym razem kiedy wracam do Stanow kolejka dla turystow i rezydentow dluga, a dla obywateli USA szybcutko.
Niby nic takiego ale, czemu mam sobie zycie utrudniac jak i tak bede kiedys to obywatelstwo musial zrobic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jestes w tak zwanym, "mylnym błędzie". ;) Po pierwsze. Polak nie potrzebuje wizy do Kanady tylko ETA. Po drugie, kolejki do odprawy na lotniskach są dwie. Jedna dla turystów, druga, wspólna dla obywateli i posiadaczy GC. Jak znowu nazbierasz na wyjazd do Polski to poczytaj sobie uważnie  banery. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, andyopole napisał:

Jestes w tak zwanym, "mylnym błędzie". ;) Po pierwsze. Polak nie potrzebuje wizy do Kanady tylko ETA. Po drugie, kolejki do odprawy na lotniskach są dwie. Jedna dla turystów, druga, wspólna dla obywateli i posiadaczy GC. Jak znowu nazbierasz na wyjazd do Polski to poczytaj sobie uważnie  banery. :D

Tak, eTA! gdyby mi nie odeslali w ciagu 15 min zostal bym w Los Angeles. Ale wracajac do tematu.. z amerykanskim paszportem tego problemu bym nie mial!

No to dziwne z tymi kolejkami bo jakos nas z dziewczyna zawsze rozdzielaja jak wracamy do USA. W Przyszlym roku w Lipcu bede lecial, do Polski to moze mi zasponsorujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mariano85 napisał:

No to dziwne z tymi kolejkami bo jakos nas z dziewczyna zawsze rozdzielaja jak wracamy do USA. W Przyszlym roku w Lipcu bede lecial, do Polski to moze mi zasponsorujesz?

To naprawdę dziwne, bo rezydenci i obywatele zawsze maja ta sama kolejkę, a turyści i inni wizowicze inna. A dlaczego was rozdzielają to nie wiem :blink: 

A co do Kanady, to kiedyś lecialam przez do PL i nic nie wypełniałam. Moze cos sie zmieniło od tamtego czasu, ale problemu najmniejszego nie miałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...