Skocz do zawartości

N400 czas oczekiwania


witoldyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ugh, mam nadzieję, że u nas pójdzie to szybciej, bo chciałabym do Polski lecieć już na nowym paszporcie. Zobaczymy jak szybko zrobią background check…

Ja leciałam do Kanady w 2012 roku (Munich-Toronto-Vancouver) i wizy też nie potrzebowałam, ale też ledwo mnie wpuścili w Toronto (mój mąż leciał na konferencję do Victorii i poleciałam z nim ale ewidentnie nasze małżeństwo wyglądało podejrzanie i jego konferencja też ;-)). W tym roku za to leciałam do Polski, w Kopenhadze musieliśmy stać  w osobnych kolejkach i lecąc do Polski (mój mąż ma polski odpowiednik zielonej karty) i do USA.

Wczoraj dostałam email z internetowego serwisu, że przez ostatnie dwa tygodnie nic się w mojej sprawie nie zmieniło. Nawet nie spodziewałam się takich uaktualnień i przypomnień. Zmotywowało mnie to jednak do wypełnienia ich ankiety, którą dostałam na email i dawno o niej zapomniałam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałeś dokumenty online czy pocztą? Bo ja potwierdzenie zapłaty dostałam tylko na email. 

Moje biometrics już w ten piątek, wiem, że to formalność ale się stresuję ;-) Tym bardziej, że muszę wyjechać o 5:30 by dojechać tam na 8 i boję się, że utkniemy w korku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, witoldyna napisał:

Wysłałeś dokumenty online czy pocztą? Bo ja potwierdzenie zapłaty dostałam tylko na email. 

Dokumenty wyslalem online. Ja potwierdzenie dostalem na email i poczta. Wlasnie sprawdzilem moj status online i napisane jest ze 15 wrzesnia wyslano mi  list z data i miejscem na biometrics... mam nadzieje ze dlugo nie bede musial czekac.
 

 

13 godzin temu, witoldyna napisał:

Moje biometrics już w ten piątek, wiem, że to formalność ale się stresuję ;-) Tym bardziej, że muszę wyjechać o 5:30 by dojechać tam na 8 i boję się, że utkniemy w korku.

Wszytsko bedzie dobrze, a jak boisz sie o korki to wyjedz o 4 30, to bedziesz miala czas na sniadanie albo kawe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, witoldyna napisał:

Możesz datę i miejsce sprawdzić online jeśli już wysłali list. Chyba jest zakładka dokumenty w serwisie online. Nie pamiętam jak się nazywa, ale można sprawdzić na pewno.

Mialas racje, jak wszedlem w zakladki dokumenty to znalazlem "appointment scheduled" i jestem umowiony na 10/03/18 o 3pm (dokumenty byly wyslane 09/12/18) 

Moje USCIS biuro jest dwie godziny drogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, załatwiłam, wróciłam ;-) Leje jak diabli u nas, ale na szczęście nie padało o 5:40 rano ( :/ ) gdy wyruszyliśmy w drogę więc dotarłam przed czasem. Razem ze mną na godzinę 8 umówionych było ok. 15 osób, kto pierwszy ten lepszy więc byłam 7. Mimo, że zaczęli nas wpuszczać o 8:11 to o 8:30 byłam już po i niedługo później zaczęli przed czasem wpuszczać godzinę 9. Dlatego jak masz być o 3 to wybrałabym się szybciej. Ja teraz czekam na kolejną datę ale jestem zachwycona przyjaznymi paniami, z którymi dziś miałam do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...