Skocz do zawartości

Global Entry - Interview on arrival


mcpear

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Paulina_89 napisał:

No i jesli doliczysz $85 za Precheck (5 lat) to tez wole juz odstac swoje w zwyklej kolejce ;)  I tak na lotnisku zjawiam sie zazwyczaj grubo przed czasem wiec cos trzeba tam robic ;)

Mamy Nexusa za $50 na 5 lat, co daje nam zarowno Global Entry jak i TSA PreCheck. To nam wystarcza przy tak niskiej czestotliwosci naszych lotow :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja latam dużo, nawet bardzo - i tak jak andy napisał firma mi sponsoruje "clear". Pamiętam jak mi clear 'uratował" dużo czasu. W Minneapolis kolejka była chyba na 2 godziny do oficera TSA bo mieli awarię i sprawdzali jakoś wyjątkowo długo. Przejście z "clearem" było natychmiastowe. Zgadzam się, że jest to drogie, ale chyba Delta obecnie daje to swoim najbardziej lojalnym klientom również w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mcpear napisał:

Zgadzam się, że jest to drogie, ale chyba Delta obecnie daje to swoim najbardziej lojalnym klientom również w prezencie.

Kiedys randkowalam z facetem co pracowal dla Cleara. Oceniajac po tym jak zyl, czym jezdzil i jak mieszkal to w ciemno powiedzialabym, ze ten Clear musi byc drogi zeby zarobic na wyplaty dla swoich pracownikow :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ilon napisał:

Maja nonstop jakies przyjecia. Zwlaszcza, ze jak sie nie myle to nawet na stadionach teraz jakos ten clear jest. 

W Oregonie cos ostatnio pozmieniali bo w ostatni weekend na Polskim Festivalu, ochroniarze przy wejsciu pchali lapy do kazdej wiekszej torby czy plecaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...