Skocz do zawartości

Brak doświadczenia w rozmowie z konsulem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, LOL napisał:

Na to wychodzi, że jak to ludzie mówią dostajesz wizę na "widzimisie" konsula. Przecież muszą mieć własne procedury?

I mają procedury lecz czy dać Ci wizę pozostawiają to decyzji urzędnika. Zobacz ile razy Ty odmawiasz komuś lub Twoi bliscy bo cos nie gra i wtedy mało kto się spowiada z prawdy dlaczego kogoś odrzucił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, margherita_s napisał:

Sprawdz, co to jest mowa niewerbalna i lepiej sie przygotuj na kolejna (ewentualna) rozmowe. 

Rozumiem to pojęcie, ale nawet jak rozumiem, to sprawdzę. :)

A co z ludźmi jak wpadną w stres? Wtedy zaczyna się wszystko "chrzanić". Choć nawet się przygotowałeś i chcesz być szczery. 

Co prawda ostatnio na rozmowie jakoś ten stres u mnie nie był widoczny. Choć przed rozmową, byłam pod napieciem tego wszystkiego. 

Ja nie wiem czy jakbym drugi raz szła i się przygotowała, to stres by wszystko zepsół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LOL napisał:

Rozumiem to pojęcie, ale nawet jak rozumiem, to sprawdzę. :)

A co z ludźmi jak wpadną w stres? Wtedy zaczyna się wszystko "chrzanić". Choć nawet się przygotowałeś i chcesz być szczery. 

Co prawda ostatnio na rozmowie jakoś ten stres u mnie nie był widoczny. Choć przed rozmową, byłam pod napieciem tego wszystkiego. 

Ja nie wiem czy jakbym drugi raz szła i się przygotowała, to stres by wszystko zepsół.

Zależy od Konsula oraz jak stres kogoś pokona, są tacy że nic nie mówią a inni będą gadać cały czas.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LOL napisał:

Dlaczego to musi być takie dziwne i trudne. Człowiek jest skazany co o tobie pomyśli konsul.

Konsul to człowiek od tego zacznijmy.  Kiedyś czytałem ile osób oklamuje na rozmowie i później kolejna osoba ma pod górkę.  W życiu masz podobnie. Nie wzbudzisz zaufania i po Tobie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...