Skocz do zawartości

Brak konkretnych planów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem w trakcie wypełniania wniosku  od wizę turystyczną i jak chyba każdy z was wie, że jest tam punkt, w którym trzeba wpisać gdzie mamy zamiar się zatrzymać podczas pobytu w USA. Problem w tym, że póki co skupiam się na tym, zeby dostać wize a nie gdzie ja bede nocować. (Jak dla mnie to i moge na dworcu spać byle przeżyć przygodę).

A tak na serio to jakiegoś hotelu  czy mieszkania z airbnb bede szukać dopiero jak już bede mieć paszport z wizą w rece, dlatego tutaj tez jest moje pytanie co w tym wniosku wpisać? 

Moze jakiś hotel pierwszy lepszy z trivago?

 

Pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie liczy na dworce POCIAGOWE !!

OP, jakis plan podrozy musisz podac -- nie musi byc dokladny, ale generalnie glowne punkty ktore chcesz zwiedzic i motele gdzie chcesz sie zatrzymac. Pierwszy lepszy z jakiejs strony internetowej bedzie OK. (Nie bedzie problemu jezeli zdecydujesz sie pozniej na inne miejsca zamieszkania.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lepecki napisał:

Problem w tym, że póki co skupiam się na tym, zeby dostać wize a nie gdzie ja bede nocować. (Jak dla mnie to i moge na dworcu spać byle przeżyć przygodę).

Kurcze, ja to w niektorych "hotelach" w USA balam sie spac, co dopiero gdzies pod chmurka :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...