Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chyba  mam farta jesli chodzi o te zywioly poki co. Mam nadzieje, ze wlasnie nie zapeszylam. Kilka miesiecy przed tym jak zamieszkalam w NC, w moich okolicach bylo tornado. Mieszkalam w NC przez jakies 5 lat i nic szcszegolnego sie nie dzialo oprocz powodzi, ktore byly i tak dosc daleko ode mnie. W marcu tego roku przeprowadzilam sie do Kentucky i kilka dni temu dach budynku w ktorym mieszkalam wczesniej w NC zostal zniszczony, wokol woda, przewalone drzewa. Obraz rozpaczy... Mam przyjaciol w NC ktorzy na biezaco informuja mnie co sie dzieje w  okolicach, gdzie mieszkalam :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

11 minut temu, Paulina_89 napisał:

Chyba  mam farta jesli chodzi o te zywioly poki co. Mam nadzieje, ze wlasnie nie zapeszylam. Kilka miesiecy przed tym jak zamieszkalam w NC, w moich okolicach bylo tornado. Mieszkalam w NC przez jakies 5 lat i nic szcszegolnego sie nie dzialo oprocz powodzi, ktore byly i tak dosc daleko ode mnie. W marcu tego roku przeprowadzilam sie do Kentucky i kilka dni temu dach budynku w ktorym mieszkalam wczesniej w NC zostal zniszczony, wokol woda, przewalone drzewa. Obraz rozpaczy... Mam przyjaciol w NC ktorzy na biezaco informuja mnie co sie dzieje w  okolicach, gdzie mieszkalam :( 

Hey, dawno nie widzialam Cie na forum. ;) Kentucky, niech zgadne - ft. Campbell?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Roelka napisał:

Hey, dawno nie widzialam Cie na forum. ;) Kentucky, niech zgadne - ft. Campbell?

Knox ;) 

faktycznie nie bylo mnie tutaj dosc dlugo, ale jakos nie bylo czasu zeby tu zajrzec ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz