Skocz do zawartości

Ludzie mało wiedzą o KY :-)


Paulina_89

Rekomendowane odpowiedzi

Kentucky Down Under :) jakby co to to zoo znajduje sie jakies 1.5-2 h na poludnie od Louisville. W Louisville bywam codziennie bo tam pracuje, a mieszkam jakies 50 min na poludnie od stolicy, tuz przy bazie Ft Knox.  

Jutro wybieram sie do Lexington od rana zeby pozalatwiac pare spraw. Tak mysle sobie co by tam zaliczyc ciekawego...

4223BFF7-CBA7-4394-BF5B-810FEDE3A583.jpeg

A8EFDAFC-9744-4B5A-8CEB-E2D6A7D95424.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 minut temu, jkb napisał:

Ale ekstra te fotki!

Dziekuje :) Na zywo to wyglada o wiele lepiej oczywiscie bo aparat z IPhona nie oddaje tych odleglosci. Przyznam, ze nie mam jakiegos strasznego leku wysokosci, ale schodzac w dol jaskinii, gdzie schody byly zrobione z metalowej kraty i mogles zobaczyc co jest pod toba, powodowalo momentami, ze trzesly mi sie nogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, geo napisał:

I jak było w Lexington?:)

Chcialabym miec cos wiecej do powiedzienia na temat Lexington, ale niestety pogoda mi nie dopisala :( pojechalam do mojego lekarza, ktory byl w klinice University of Kentucky wiec mialam okazje zobaczyc jak wyglada wszystko wokol kampusu i widzialam mnostwo niebieskich koszulek ;) czyli studentow UK. Po wizycie mialam jeszcze jedna sprawe do zalatwienia i pozniej chcialam zwiedzac downtown. Pozbieralam nawet od pielegbiarki rekomendacje co do miejsc, ktore warto zobaczyc i mialam w planach zostac w Lexington jeszcze co najmniej godzine. Niestety kiedy znalazlam parking w downtown, rozpadalo sie... zrezygnowana wiec wrocilam do domu. 

Zauwazylam tez wyjezdzajac od lekarza, ze ktos zostawil psa w samochodzie. Widzialam ze psiak dyszal i wydawal sie byc spragniony, wiec wyjezdzajac z parkingu zapytalam czy jest na parkingu jakis security officer. Powiedzieli mi ze jest security officer jak i policja i z kim chcialabym rozmawiac. Powiedzialam, ze w takim aucie i na takim levelu jest pies zamkniety w aucie oraz ze nie czuje sie z ta sytuacja komfortowo, bo mimo, ze nie bylo goraco na zewnatrz, to jednak kiedy wsiadalam do auta, to bylo w nim duszno I ze martwie sie o tego psa. Zebrali ode mnie info o aucie w ktorym psiak jest zamkniety i powiedzieli, ze pojda sprawdzic co sie dzieje. 

Po zalatwieniu kolejnych spraw, przejechalam sie po downtown i calkiem mi sie podobalo. Szkoda ze deszcz mi pokrzyzowal plany... 

a tu tylko dwie fotki ktore udalo mi sie strzelic z auta

170C5A86-00E7-4D79-AE02-86AA626AFEC9.jpeg

F4ABD66E-AD41-4B6D-B28D-33F05312A988.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Słyszałem że bourbon trail jest bardzo ciekawy :)  , chciałbym kiedyś odwiedzić Kentucky. Jedyne czego bym się obawiał mieszkając w tym stanie to ludzi. Jest to stan republikański i opinia jest taka że większośc ludzi to rednecksi , tak po prostu słyszałem. Nie wiem jak w Louisville bo to większe miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Robal napisał:

Słyszałem że bourbon trail jest bardzo ciekawy :)  , chciałbym kiedyś odwiedzić Kentucky. Jedyne czego bym się obawiał mieszkając w tym stanie to ludzi. Jest to stan republikański i opinia jest taka że większośc ludzi to rednecksi , tak po prostu słyszałem.

I niby co ci zrobią? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Robal napisał:

Słyszałem że bourbon trail jest bardzo ciekawy :)  , chciałbym kiedyś odwiedzić Kentucky. Jedyne czego bym się obawiał mieszkając w tym stanie to ludzi. Jest to stan republikański i opinia jest taka że większośc ludzi to rednecksi , tak po prostu słyszałem. Nie wiem jak w Louisville bo to większe miasto.

Lol.

Z całym szacunkiem - próbujesz gdzies jakiegoś bloga o podróżach pisac i wypisujesz takie pierdoły ? 

W TN można flagi konfederacji spotkać dość często a ludzie są tam super. Pojeździj, porozglądaj sie, postaraj się zrozumieć lokalny " folklor" , może coś z tego wyniesiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...