Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Radosny napisał:

Jak to dokładnie jest z tym zdjęciem. Startowałem już 2 razy i robiłem zdjęcia sobie i rodzince i ... nie mieliśmy szczęścia, nie mam już ochoty po fotografach jeździć, czy jak tym razem użyję zdjęć sprzed 2 lat, to mogą nas zdyskwalifikować już na starcie?  Kiedyś pisali tu forumowicze, którzy używali starych zdjęć, że mimo tego że zdjęcia się powtarzały rok po roku, to jednak im się udało zdobyć GC...

Witam

No chłopie, jeśli już na tym etapie masz problem aby zrobić nowe zdjęcie to życzę powodzenia i wytrwałości w wyjeździe do Usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
22 minuty temu, Radosny napisał:

Jak to dokładnie jest z tym zdjęciem. Startowałem już 2 razy i robiłem zdjęcia sobie i rodzince i ... nie mieliśmy szczęścia, nie mam już ochoty po fotografach jeździć, czy jak tym razem użyję zdjęć sprzed 2 lat, to mogą nas zdyskwalifikować już na starcie?  Kiedyś pisali tu forumowicze, którzy używali starych zdjęć, że mimo tego że zdjęcia się powtarzały rok po roku, to jednak im się udało zdobyć GC...

Najlepiej jest przestrzegać reguł niż potem narzekać że odrzucono ci wniosek z powodu startego zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Radosny napisał:

Jak to dokładnie jest z tym zdjęciem. Startowałem już 2 razy i robiłem zdjęcia sobie i rodzince i ... nie mieliśmy szczęścia, nie mam już ochoty po fotografach jeździć, czy jak tym razem użyję zdjęć sprzed 2 lat, to mogą nas zdyskwalifikować już na starcie?  Kiedyś pisali tu forumowicze, którzy używali starych zdjęć, że mimo tego że zdjęcia się powtarzały rok po roku, to jednak im się udało zdobyć GC...

Tylko że Ty za to odpowiesz, gdy wygrasz musisz przedstawić nowe zdjęcia.. 

W DV podawali dwa razy że za stare zdjęcia będą odrzucać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Radosny said:

Jak to dokładnie jest z tym zdjęciem. Startowałem już 2 razy i robiłem zdjęcia sobie i rodzince i ... nie mieliśmy szczęścia, nie mam już ochoty po fotografach jeździć, czy jak tym razem użyję zdjęć sprzed 2 lat, to mogą nas zdyskwalifikować już na starcie?  Kiedyś pisali tu forumowicze, którzy używali starych zdjęć, że mimo tego że zdjęcia się powtarzały rok po roku, to jednak im się udało zdobyć GC...

Szkoda kasy na fotografa. Zrób sobie samemu zdjęcie smartphonem wg opisu https://travel.state.gov/content/travel/en/passports/requirements/photos.html - co więcej użyj narzędzia https://travel.state.gov/content/dam/passports/content-page-resources/FIG_cropper.swf aby to zdjęcie "obciąć" do żądanych wymiarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/24/2018 at 3:35 PM, Xarthisius said:

Z krajow ktore wymieniles: Chiny, Indie, UK i Meksyk nigdy nie startowaly w DV. Nigeria odpadla w DV15. Ogolnie nie ma zadnych zmian na liscie krajow, ktore sie kwalifikuja.

A tak a propo UK - jak to jest że Irlandia Północna jest wyjątkiem od tej reguły i osoby z niej mogą startować w loterii? Konkretnie chodzi mi o to jak definiują kto jest z Północnej Irlandii skoro przecież każdy obywatel UK może tam się przenieść i zamieszkać w każdej chwili...... czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, MeganMarkle said:

A tak a propo UK - jak to jest że Irlandia Północna jest wyjątkiem od tej reguły i osoby z niej mogą startować w loterii? Konkretnie chodzi mi o to jak definiują kto jest z Północnej Irlandii skoro przecież każdy obywatel UK może tam się przenieść i zamieszkać w każdej chwili...... czyż nie?

I co z tego ze sie moze przeniesc? Do Chin tez sie moze przeniesc. Liczy sie to gdzie sie urodzilas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, koko_dżambo napisał:

hej a ja za 2 tyg wychodzę za mąż, to lepiej teraz wypełnić wniosek do loterii czy po ślubie? przyszły mąż nie będzie wpisywany do wniosku bo ma zieloną kartę, to wypełnić wniosek teraz ze starym nazwiskiem czy po ślubie z nowym?

Obojętnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...