Jump to content
sly6

Loteria wizowa DV 2020

Recommended Posts

Godzinę temu, Xenon napisał:

Serio? Myślałem, że do 12 wielkie dzięki

"...The entry submission period for DV-2020 is from 12:00PM EDT (GMT -4) on October 3, 2018 to 12:00PM EST (GMT -5) on November 6, 2018..."

EDT to Eastern Daylight Time, czyli taki jak np w NYC (w stosunku do Polski -6h)

• Upvote 1

Godzinę temu, Joanna30 napisał:

Ja nie zrozumiałam celowości - po co starać się drugi raz o to samo, co już się ma :P No chyba że po prostu nie zrozumiałam pytania :D

Pytalem hipotetycznie bo takie pytanie zadala mi na fejsie osoba, ktora nie zalapala sie w tym roku na finalny cut off, a skumplowalismy sie dzieki temu forum i loterii wlasnie:)

DV GC moga wnioskowac Ci co nie sa rezydentami, a wlasciwie to jaki jest moj status?wciaz nie rezydent. skoro wlepka jest i po interview, ale ja JESZCZE w USA nie bylem, nie przekroczylem granicy i GC nie mam.
Na chlopski rozum, wnioskowalem, ze skoro rezydentem jeszcze nie jestem to wnioskowac moge.

26 minut temu, srk napisał:

Pytalem hipotetycznie bo takie pytanie zadala mi na fejsie osoba, ktora nie zalapala sie w tym roku na finalny cut off, a skumplowalismy sie dzieki temu forum i loterii wlasnie:)

DV GC moga wnioskowac Ci co nie sa rezydentami, a wlasciwie to jaki jest moj status?wciaz nie rezydent. skoro wlepka jest i po interview, ale ja JESZCZE w USA nie bylem, nie przekroczylem granicy i GC nie mam.
Na chlopski rozum, wnioskowalem, ze skoro rezydentem jeszcze nie jestem to wnioskowac moge.

I dobrze myślisz, nie jesteś rezydentem USA. 

Powolny powrót do standardowej liczby postów dziennie i odliczanie szamana
Leci z nami?

• Haha 2