Jump to content
sly6

Loteria wizowa DV 2020

Recommended Posts

Dnia 26.09.2018 o 12:50, MMNycz napisał:

No to sprobujemy raz jeszcze ;)

Wylosowany DV2018 , ale niestety numerek zbyt odlegly 33600 ;( DV2019 ze wzgledu na przeprowadzke zapomnielismy wyslac zgloszenia, wiec DV2020 bedzie nasze!:)

Pozdrawiam i powodzenia!:)

Zadaję pewnie głupie pytanie, ale jak to wiecie, że numer jest dostatecznie niski, żeby się miało szansę na rozpatrzenie wniosku, a kiedy dać sobie lepiej spokój z wysyłaniem ds260 , bo i tak nie będzie zaproszenia na rozmowę?

1 godzinę temu, Dinozaur napisał:

Zadaję pewnie głupie pytanie, ale jak to wiecie, że numer jest dostatecznie niski, żeby się miało szansę na rozpatrzenie wniosku, a kiedy dać sobie lepiej spokój z wysyłaniem ds260 , bo i tak nie będzie zaproszenia na rozmowę?

Zapoznaj się z biuletynem wizowym i tam pisze jakie numery były i są rozpatrywane. 

• Thanks 1

Też wzięłam udział w losowaniu DS-2020. W sumie po raz pierwszy w życiu ;) chociaż już od zeszłego roku chodziło mi to po głowie.

Nikt nic nie pisze.

Cześć wszystkim.

Nie mamy co pisać, bo nikt nie ma wpływu na loterię, ale może ktoś ma "dostęp" do statystyk za 2017r. Ilu z nas startowało w loterii i ZREZYGNOWAŁO "w ostatniej" chwili? Ja sam byłem w Sillicon Valley, mam tam "KONTAKTY" (nie jestem informatykiem), współpracuję cały czas z ludźmi z DOLINY. Mieszkając w EU, zarabiam mały % z ~ XX$ które otrzymuje moja firma za każdą h mojej pracy. Mimo tego mam "europejski" socjal, dużo mniejsze koszty życia niż w CA oraz SWOJE środowisko... Zastanawiam się, czy w ogóle warto emigrować do USA w XXI wieku? To NASZA 3 próba w loterii... Podobał mi się klimat Mountain View, ale podobnie jest w Hiszpanii czy Portugalii... Czy znajdę tu kogoś, kto podobnie jak ja ma kontakty w Dolinie Krzemowej, chciałby to wykorzystać do otwarcia własnej działalności, ale bez konieczności porzucania wszystkiego i WYPROWADZKI do USA?