Jump to content
sly6

Loteria wizowa DV 2020

Recommended Posts

No tak numer paszportu i wszystkie inne dokumenty w DS260, zapomnialem...
Uff... zdazymy z nowym :)

Powodzenia dla wszystkich!!:)

3 godziny temu, Roelka napisał:

Rozpoczynamy sezon na zadawanie tych samych pytań co rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu..  może któryś z modow stworzy FAQ z wszelkimi odpowiedziami co do małżeństw (przed, po w trakcie loterii) zmiany adresu, opłat, itp. (Tak wiem ze cos podobnego mamy ale nikt tam najwyraźniej nie zagląda i przydałby się obszerniejszy temat ) Bo to już nudne się robi. :p 

Od kiedy fora są to mamy dział pytań i odpowiedzi i...  I ludzie i tak swoje robią. 

Cześć

Mam pytanie techniczne.
Chcę wypełnić wniosek on-line i zastanawiam się nad czcionkę (dodam, że nigdzie nie znalazłem odpowiedzi) a mianowicie czy podając dane we wniosku używa się polskich fontów czy nie ?

/Artur

Godzinę temu, Arccco napisał:

Cześć

Mam pytanie techniczne.
Chcę wypełnić wniosek on-line i zastanawiam się nad czcionkę (dodam, że nigdzie nie znalazłem odpowiedzi) a mianowicie czy podając dane we wniosku używa się polskich fontów czy nie ?

/Artur

Tam, gdzie jest to wymagane (czyli "native alphabet/language"), to tak, a tam gdzie nie, to nie.

• Thanks 1

3 minuty temu, DjDexter napisał:

Szybkie pytanie zapewne z tych corocznych  ale kto pyta nie błądzi . Szkoła średnia jest ale bez matury. Kwalifikuje się ?

Polecam zerknąć na instrukcję na stronie loterii.

Warunek #2 Każdy uczestnik musi spełniać wymagania programu DV pod względem wykształcenia lub kwalifikacji zawodowych zgodnie z jedną z podanych opcji:

musi posiadać co najmniej pełne wykształcenie średnie lub jego odpowiednik (pomyślne ukończenie formalnego dwunastoletniego programu nauczania szkoły podstawowej i średniej);

LUB

• dwuletnie doświadczenie zawodowe w ciągu ostatnich pięciu lat w zawodzie, do wykonywania którego niezbędne są co najmniej dwa lata szkolenia bądź doświadczenia zawodowego. Do ustalenia, czy doświadczenie zawodowe jest wystarczające do spełnienia wymogów programu, Departament Stanu będzie korzystał z bazy danych O*Net OnLine Departamentu Pracy Stanów Zjednoczonych. Więcej informacji o wymaganiach dotyczących doświadczenia zawodowego można znaleźć wśród Często Zadawanych Pytań Nie należy wysyłać zgłoszenia, jeśli nie spełniają Państwo obu tych warunków.

Czyli - tak musi być matura jako formalny dokument potwierdzający ukończenie szkoły. 

Witam wszystkich.

proszę o pomoc iż po wypełnieniu formularza potwierdzam, zaczyna szukać strony 2

i wyskakuje ze serwer niedostępny.

Myślałem że coś złe wypełniłem czyli że jakieś niedozwolone znaki alfabetu lub format zdjęcia

ale wszystko OK. Co zrobić? Czy ktoś to miał.

Proszę o pomoc.

6 hours ago, Ariadna said:

Bardziej miarodajne byłoby przedstawienie procentowego udziału wylosowanych w całkowitej liczbie zgłoszonych w danym dniu.

Zgadzam sie, ale problem polega na tym ze tych danych niepublikuja :)

1 godzinę temu, DjDexter napisał:

Szybkie pytanie zapewne z tych corocznych  ale kto pyta nie błądzi . Szkoła średnia jest ale bez matury. Kwalifikuje się ?

Bez matury też masz średnie i co się liczy to te 12 lat.