Skocz do zawartości

10 letni zakaz


Rock888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak wszyscy uzytkownicy tego forum miałem przygodę w Usa.Byłem tam nielegalnie ponad 3 lata.Moje pytanie jest od kiedy obowiązuje mnie dziesięcio letni zakaz i jak się to ma do ewentualnego kolejnego starania się o wizę i czy będe mógł brać udział w loteri wizowej.Ze stanów wruciłem w 2008 roku.Bardzo proszę o dpowiedz.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat liczy się Tobie od dnia powrotu. Po 10 latach możesz starać się o wizy. Możesz brać udział w loterii. Możesz starać się o wizy imigracyjne lub nieimigracyjne. Na wizę typowo turystyczną (B1/B2) masz dużo mniejsze szanse (są tacy na forum co twierdzą, że bliskie zeru) - twoja historia jest widoczna konsulowi w momencie przyznawania wizy i masz mniejsze szanse na otrzymanie takiej wizy niż statystyczny Polak. Ja na twoim miejscu liczyłbym się z odmową. Aczkolwiek były przypadki na forum, gdzie ludzie "po banie" otrzymywali wizy B1/B2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wize turystyczna z wiadomych wzgledow bedzie bardzo trudno. szanse  niskie.

loteria oczywiscie mozliwa, startuj a jak trafisz juz 1 na 200 szans to pomyslisz co dalej, bo nie znamy twojej historii, ale jesli bylo to tylko przesiedzenie, bez zadnych wyskokow odnotowanych w rejestrach typu jakies przestepstwa, klamstwa przed urzednikiem etc, to na interview mozesz sie wytlumaczyc i GC otrzymac. Ale tez nie znaczy to, ze bedzie to banalna sprawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...