Skocz do zawartości

Chicago!


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 godzin temu, jkb napisał:

Poprawione :)

Jkb, ja jestem zmarzluch. Tzn, nie wyobrazam sobie mieszkac gdzies gdzie nie byloby 4 sezonow, ale zima to dla mnie taki czas hibernacji. Robie rzeczy, ktorych w lato nie mam czasu. Ale wycieczki albo zwiedzanie jak zawalone sniegiem i mroz to ja odpuszczam. Raz pojechalam sobie na kilka dni do Pragi w grudniu. Bylo pieknie, ale ile sie naprzeklinalam. Poza tym jak zapoznam jakiegos przystojniaka jak bede owinieta szalikami, z czapka na glowie i kozakami po kolana. Nie no, odpada :D 

15 godzin temu, Jackie napisał:

Kwiecień w Chicago? Może być minus 10, może być plus 28 na przestrzeni dwóch dni, to zawsze jest loteria :D Koniec kwietnia jest zdecydowanie lepszy niż początek, może być b. ciepło ale mrozu już raczej nie będzie. Tydzień byłby super, ale w 3-4 dni można sporo zobaczyć.

OK, bede w takim razie planowac ten koniec kwietnia. Lot jest rano w sobote wiec bylabym juz przed poludniem, a odlot albo ten poniedzialkowy albo wtorkowy jest dopiero wieczorem. Moze zostane do wtorku. Zobacze jak do tego czasu bede stala z urlopem i innymi planami podrozowymi na ten rok. W tym roku juz wskakuje na 3 tygodnie urlopu, na szczescie. Szybciej bedzie mi sie zbieral. Poki co mam juz tydzien uzbierany. Troche sukces po prawie 5 tygodniach wakacji w 2018 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...