Skocz do zawartości

Charlotte - Polska, darmowy bilet lotniczy


markam777

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam się tutaj z prośbą :)

Dostałem w prezencie od kolegi z USA dwa szczeniaki, chcę je przywieźć do Polski, jednak nie wiem czy mi się to uda .

Chciałbym to zrobić oczywiście osobiście nie posiadam jeszcze paszportu oraz nie wiem czy dostanę wizę dlatego chciałbym się zorientować czy mogę mieć wyjście awaryjne w razie potrzeby .

Pieski oczywiście będą miały wszystkie potrzebne dokumenty .będą musiały podróżować w luku  bagażowym.

W grę wchodzą oczywiście tylko linie które umożliwiają podróż ze zwierzakiem , Lot, Lufthansa ( KLM chyba również ) więcej nie znam .

Wylot  z Charlotte   termin najlepiej koniec listopada / grudzień

Opłaty oczywiście po mojej stronie, jeżeli ktoś miałby taką możliwość oraz chęć pomocy zapraszam na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 godzin temu, andyopole napisał:

Coś kombinujesz. Prezent dostałeś już dość dawno. Do dziś spokojnie zdazylbys zrobić paszport, wizę i wrócić z psami jeśli tak Ci na tym zależy. 

Mogę prosić o rozwiniecie terminu " coś kombinujesz" ?

Po pierwsze  nie jest to takie szybkie, paszport już jest ale o wize dopiero składam wniosek nie wiem ile to potrwa .

A czas nagli ,  zanim nie otrzymam wizy nie zakupię biletów, dwa zaczyna się kiepski okres na zakup biletów a będzie jeszcze trudniejszy .

Pieski najprędzej moga przylecieć końcem listopada  a nie zanosi się zebym do tej pory był wstanie to zrobić .

Kolejna kwestia to czysto ekonomiczne względy,  po co wydawać na bilet w dwie strony i poświęcać kilka dni na wyjazd skoro mogę  zafundować bilet komuś kto i tak leci do Polski ?

Korzyść w dwie strony .

Ja ponoszę połowę kosztów, a  zainteresowana osoba ma przylot za free .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj post brzmi tak nonsensownie, ze az traci jakims imbecylizmem , serio, bez obrazy.

Po kolei: 

1. Kumpel daje Ci dwa szczeniaki za free, ale trzeba je przewiezc do Polski.

2. Ty nie masz paszportu i szukasz kto Ci je przywiezie. Dwa miechy to za malo czasu wg Ciebei by dostac wize i paszport "D

3. Bilety w jedna strone czesto kosztuja tyle samo, lub nawet drozej, niz w 2 strony do i z usa.

4. Oby nikt nie byl tak naiwny nie dal sie skusic na tego typu "prezenty". Odsiadka moze byc mniej urocza niz darmowe bilety, a przemyt narkotykow w zoladkach zwierzat jest na porządku dziennym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, srk napisał:

Twoj post brzmi tak nonsensownie, ze az traci jakims imbecylizmem , serio, bez obrazy.

Po kolei: 

1. Kumpel daje Ci dwa szczeniaki za free, ale trzeba je przewiezc do Polski.

2. Ty nie masz paszportu i szukasz kto Ci je przywiezie. Dwa miechy to za malo czasu wg Ciebei by dostac wize i paszport "D

3. Bilety w jedna strone czesto kosztuja tyle samo, lub nawet drozej, niz w 2 strony do i z usa.

4. Oby nikt nie byl tak naiwny nie dal sie skusic na tego typu "prezenty". Odsiadka moze byc mniej urocza niz darmowe bilety, a przemyt narkotykow w zoladkach zwierzat jest na porządku dziennym.

Czytając co tu piszecie i mi zarzucacie mam wrażenie że raczej   zażywanie  narkotyków  przez  urzytkowników tego forum jest  na porządku dziennym ..

Prowadzę hodowlę psów od kilkunastu lat,  psy z mojej hodowli są w całej Europie  trafiają do USA , i z USA teraz mają trafic do mnie, sprawa najnormalniejsza w swiecie ale widzę  że  nie na tym forum ..

Jeśli ktoś będzie zainteresowany dostanie tyle argumentów na potwierdzenie moich słów i wykluczenie jakichkolwiek podejrzeń  ile będzie chciał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...