Skocz do zawartości

USA / KARALNOŚĆ / PASZPORT NIEMIECKI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje polecieć do USA na wakacje - posiadam paszport niemiecki, wiec wiem, że wystarczy wypełnić Esta i można lecieć, ale jest pewien problem. Jestem osobą karaną w PL i tu zameldowaną. Jak to rozegrać w najlepszy sposób? Jeśli w ESTA wybiorę, że jestem karany zostanie pewnie odrzucone i będę musiał starać się o wizę na paszport polski, ale czy jest jakaś szansa, że otrzymam takową wizę? Dodam, może również, że prowadzę w Polsce firmę, więc mam do czego wracać. Wiele osób z tego forum jest na pewno bardziej doświadczonych ode mnie, więc proszę Was o radę co wy byście zrobili na moim miejscu  :) Z góry dzięki rodacy ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
11 minut temu, matthew31337 napisał:

Witam

Planuje polecieć do USA na wakacje - posiadam paszport niemiecki, wiec wiem, że wystarczy wypełnić Esta i można lecieć, ale jest pewien problem. Jestem osobą karaną w PL i tu zameldowaną. Jak to rozegrać w najlepszy sposób? Jeśli w ESTA wybiorę, że jestem karany zostanie pewnie odrzucone i będę musiał starać się o wizę na paszport polski, ale czy jest jakaś szansa, że otrzymam takową wizę? Dodam, może również, że prowadzę w Polsce firmę, więc mam do czego wracać. Wiele osób z tego forum jest na pewno bardziej doświadczonych ode mnie, więc proszę Was o radę co wy byście zrobili na moim miejscu  :) Z góry dzięki rodacy ! 

Możesz też iść po wizę do paszportu niemieckiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, andyopole napisał:

Czyli sa w systemie do ktorego amerykanskie sluzby tez maja access. Gdy dokladniej sprawdza Twoje odciski dowiedza sie ze masz tez polski paszport.

Jeszcze nie posiadam polskiego, myślałem, że w PL nie mogę wbić wizy do niemieckiego i chciałem jutro to załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...