Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc. Jestem z obywatelka USA i Polski od 7 lat chcemy razem zamieszkać i dołożyć troche na start w Polsce. Starałem się wczesniej o wize turystyczna 2 razy niestety ze złym skutkiem. Liczyłem tez na loterie ale niestety. Nie chcemy brać slubu tylko i wyłącznie dla dostania wizy. Pojawiła się szansa, gdyż ma ona wujka ktory ma firme hydrauliczna w Nowy Jorku. Myślicie ze bedzie mnie mogl zasponsorowac I ściągnąć do USA?. Jeśli tak doradzcie jaka wize wybrac? Ile trwa ten proces i w ciągu ilu dni po otrzymania wizy musze wyjechać? Doda ze jestem osobą po studiach i nie znam się na hydraulice ale wujek twierdzi że wszystkiego mnie nauczy. Proszę o rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje wiza narzeczenska lub wiza małżeńska i wyjazd na stałe 

Z wiza turystyczna może być różnie i możesz na drugi raz dostać wizę lub za jakiś czas. Wiza ta nie uprawnia do pracy

Co do Wujka nic się nie da zrobić ponieważ nie masz żadnego doświadczenia z hydraulika a lewe papiery wyjdą pod czas rozmowy o wizę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...