Skocz do zawartości

...czy ktos tu wynajmuje pokoje?:)/Chicago


Winterberry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wyjeżdżam w przyszłym roku na praktykę absolwencką do konsulatu w Chicago. Z racji tego, że pokoje do wynajęcia na airbnb czy hotele są stosunkowo drogie,  zwłaszcza mając na uwadze, że chodzi tylko o spanie i pomyślałam, ze dodam ogloszenie z pytaniem, czy ktoś tutaj zajmuje sie wynajmem lub ewentualnie mialby dostepny pokój i chciałby dorobić do domowego budżetu.

Jestem niepalącą, dbającą o porządek i sympatyczną 28 latką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Winterberry napisał:

Witam

Wyjeżdżam w przyszłym roku na praktykę absolwencką do konsulatu w Chicago. Z racji tego, że pokoje do wynajęcia na airbnb czy hotele są stosunkowo drogie,  zwłaszcza mając na uwadze, że chodzi tylko o spanie i pomyślałam, ze dodam ogloszenie z pytaniem, czy ktoś tutaj zajmuje sie wynajmem lub ewentualnie mialby dostepny pokój i chciałby dorobić do domowego budżetu.

Jestem niepalącą, dbającą o porządek i sympatyczną 28 latką:)

Szukaj pokoji w dzienniku związkowym tam jest wiele ogłoszeń. 

Poszukasz też po sklepach Polonijnych oraz Parafiach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, baardzo dziękuję:) dodałam ogłoszenie na grupach i będę czekać na rezultat, co do terminu mam jeszcze chwilowo pewna elastyczność i możliwość przesunięcia go o 2, 3 tygodnie w jedną bądź drugą stronę także mam nadzieję, że uda się coś załatwić. I oczywiście pozdrawiam ze Szczecina!:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Winterberry napisał:

Bardzo, baardzo dziękuję:) dodałam ogłoszenie na grupach i będę czekać na rezultat, co do terminu mam jeszcze chwilowo pewna elastyczność i możliwość przesunięcia go o 2, 3 tygodnie w jedną bądź drugą stronę także mam nadzieję, że uda się coś załatwić. I oczywiście pozdrawiam ze Szczecina!:))

Trochę cyganisz ale jeśliś Szczecinianka to masz wybaczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...