Skocz do zawartości

Mieszkam w Polsce, chcę przedłużyć zieloną kartę


EmiliaW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie zielonej karty. Miaszkam w Polsce na stałe , latam do USA co rok na miesiąc czasu do rodziny. Moja zielona karta straciła ważność 16 lipca 2018. Czy mogę jeszcze w ciągu roku lecieć do USA na mojej zielonej karcie i będąc w USA mogę jeszcze przedłużyć moją rezydenturę? Czy powinnam coś zrobić zanim wylecę do USA ? Chciałabym żyć w USA , a dopiero teraz mam taką możliwość. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i udzielenie mi informacji.
Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, EmiliaW napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie zielonej karty. Miaszkam w Polsce na stałe , latam do USA co rok na miesiąc czasu do rodziny. Moja zielona karta straciła ważność 16 lipca 2018. Czy mogę jeszcze w ciągu roku lecieć do USA na mojej zielonej karcie i będąc w USA mogę jeszcze przedłużyć moją rezydenturę? Czy powinnam coś zrobić zanim wylecę do USA ? Chciałabym żyć w USA , a dopiero teraz mam taką możliwość. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i udzielenie mi informacji.
Pozdrawiam
 

https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/75/kw/travel with expired green card/session/L3RpbWUvMTU0NTk5OTY5My9zaWQvKnJoa21wM28%3D

Do samolotu Cie nie wpuszcza z taką karta. W linku masz podane co musisz mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...