Skocz do zawartości

Biały paszport


Robak6

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.01.2019 o 11:52, Xarthisius napisał:

Interesujące. Szczególnie, że w instrukcji jest napisane: Failure to attend the biometrics services appointment may result in denial of your application

Co jest takiego interesujacego?

Nie musisz czekac na biometryke w stanach. Masz wyznaczona date, przyjezdzasz na biometryke z Polski czy skadkolwiek.

czego nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xarthisius napisał:

Twoja wypowiedz brzmiala tak jakby mial sie na bio wogole nie stawiac. nvm.

Faktycznie, przepraszam,  nie wiadomo kto czyta te posty i lepiej  wypowiadac sie zdaniami wielokrotnie zlozonymi zeby uniknac nieporozumienia.

Odnosilem sie w swojej wypowiedzi do postu Mcpear, ktory sugerowal, ze czekajac na biometryke musisz przebywac na terytorium stanow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 10.01.2019 o 17:35, adrek1111 napisał:

Skladajac o reentry musisz byc na terytorium Stanow. Nie musisz czekac na biometryke. Przerabialem juz to dwukrotnie.

Cześć!Ja chcałabym złożyć 2 raz podanie o reentry jaka jast procedura jeśli już mam zieloną karte czy może sie orientujesz ? Napisałeś że przerabiałeś to już dwukrotnie...

Pozdrawiam

Kasya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 11.03.2019 o 06:12, kasya napisał:

Cześć!Ja chcałabym złożyć 2 raz podanie o reentry jaka jast procedura jeśli już mam zieloną karte czy może sie orientujesz ? Napisałeś że przerabiałeś to już dwukrotnie...

Pozdrawiam

Kasya

Przerabialem dwukrotnie ale skladalem o pierwszy reentry permit dla syna. Pierwsze podejscie nieudane, skladalem papiery za niego, jak syn byl w Polsce, za drugim razem  juz nie popelnilismy tego bledu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 10.05.2019 o 07:44, koko_dżambo napisał:

a zna ktoś nr telefonu czy maila gdzie można wysłać zapytanie o to czy została juz ustalona data na pobranie odcisków? wniosek o biały paszport zaakceptowany, pieniadze z konta pobrane

Dostajesz list z data i miejscem biometryki. Nie pamietam czy tez nie masz informacji w MyUscis jezeli zarejestrujesz ten proces na swoim profilu.

 

Dnia 10.05.2019 o 08:57, andyopole napisał:

Gdy data "odciskow" zostanie ustalona dostaniesz pisemko z informacją. Pieniądze za "biały paszport"? On zawsze był bezpłatny jeśli dobrze pamietam.

Dokladnie nie pamietam ceny ale w sumie wychodzi ponad 700 usd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...