Skocz do zawartości

Wiza B2 > przekroczenie pobytu > nowa wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym roku wizę dostałam bez wizyty w konsulacie. Paszport dostałam zwrotnie bez żadnej karteczki. Tylko z wizą.

Swoją drogą 10 lat temu, jak starałam się  wizę i byłam w konsulacie, to potem paszport też dostałam bez żadnej dodatkowej karteczki. Tylko z wizą.

Może dobrze mi z oczu patrzyło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ehh wy i wasze "porady", a podstawowych przepisów wydajecie się nie znać... 
Mało kto się odwołuje, ponieważ ludzie nie wiedzą, że posiadają takie prawo - internet jest pełen ofert firm prawniczych żerujących na ludzkiej nieświadomości. Turyści podróżujący w ramach programu Visa Waiver nie mają takiego prawa (decyzja funkcjonariusza CBP jest ostateczna) więc przeświadczenie, że nic się nie da zrobić jest ugruntowywane przez gro tych turystów właśnie. 

Swoją drogą przejrzyjcie swoje własne wpisy z różnych dyskusji ponieważ wasze wypowiedzi w niniejszym temacie zaprzeczają waszym wpisom z innych poprzednich wątków. Rzućcie też okiem do tematu dotyczącego objęcia Polski programem Visa Waiver oraz przyjrzyjcie się kryteriom rozszerzenia tego programu, które mają związek z tematem tutaj poruszanym. 

Ja na miejscu OP bym nie wspominała o swoim przesiedzeniu wizy. Ale to ja. Co on zrobi i jakie poniesie tego konsekwencje - zależy od niego.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...