Skocz do zawartości

Wybór wizy


Mistel

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem studentem przebywającym obecnie na urlopie dziekańskim i chce się wybrać z Tata(obywatel USA)  odwiedzić rodzinę i pozwiedzać Chicago. I mam 2 pytania :

1) O jaka wize się starać? Turystyczna? 

2) Czy jezeli we wniosku dam że chce jechac na 3 miesiące a wizy bym dostal np na rok to mogę lecieć do usa np od marca na 3 miesiące i np jeszcze w lipcu przylecieć na 2?

Dodam jeszcze że jako dziecko byłem kilka razy w usa (posiadałem zielona kartę która skończyła swoją ważność) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsszystko zgoda pod warunkiem, że wiza jest wielokrotnego wjazdu (taka jest 98%+ wiz przyznawanych). Aczkolwiek jak dostaniesz wizę na krótki czas (nie na 10 lat) może się zdarzyć, że będzie ona wizą pojedynczego wjazdu (pole "Entries" na promesie może mieć wartość "S" albo "M") - ja widziałem raz przypadek, że jedna moja znajoma dostała wizę na 3 miesiące i była to wiza nie-wielokrotna. Aczkolwiek to było w 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mcpear napisał:

Wsszystko zgoda pod warunkiem, że wiza jest wielokrotnego wjazdu (taka jest 98%+ wiz przyznawanych). Aczkolwiek jak dostaniesz wizę na krótki czas (nie na 10 lat) może się zdarzyć, że będzie ona wizą pojedynczego wjazdu (pole "Entries" na promesie może mieć wartość "S" albo "M") - ja widziałem raz przypadek, że jedna moja znajoma dostała wizę na 3 miesiące i była to wiza nie-wielokrotna. Aczkolwiek to było w 2003.

Nadal takie wizy są wydawane.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...