Skocz do zawartości

Czy dostanę wizę nie mając pracy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja sytuacja wyglada następująco. Razem z chłopakiem i naszym 10 miesięcznym synkiem planujemy wyjazd do mojej siostry do Chicago (siosta jest obywatelka USA) niestety obecnie nie pracuje ponieważ zajmuje się dzieckiem, moj chłopak ma dobrze płatna prace oraz umowę na stałe, kolejna przeszkoda jest to ze nie mamy swojego mieszkania, ani tez nie wynajmujemy, chcielibyśmy wyjechać na 2 tygodnie bo tak chłopak dostanie urolop. Czy mamy/ mam jakiekolwiek szanse na dostnie wizy turystycznej czy może być ciężko w moim przypadku ? 

Ps. Nie jesteśmy tez małżeństwem 

Z góry dziękuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Sandra27 napisał:

Witam, moja sytuacja wyglada następująco. Razem z chłopakiem i naszym 10 miesięcznym synkiem planujemy wyjazd do mojej siostry do Chicago (siosta jest obywatelka USA) niestety obecnie nie pracuje ponieważ zajmuje się dzieckiem, moj chłopak ma dobrze płatna prace oraz umowę na stałe, kolejna przeszkoda jest to ze nie mamy swojego mieszkania, ani tez nie wynajmujemy, chcielibyśmy wyjechać na 2 tygodnie bo tak chłopak dostanie urolop. Czy mamy/ mam jakiekolwiek szanse na dostnie wizy turystycznej czy może być ciężko w moim przypadku ? 

Ps. Nie jesteśmy tez małżeństwem 

Z góry dziękuje za odpowiedz :)

Pytanie jest takie jak Twoja siostra dostała się do USA czy kogoś zaprosiła, Ty powiesz na rozmowie ze zajmujesz się domem i dzieckiem. 

Były przypadki że takie osoby jak Ty dostawaly wizę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...