Skocz do zawartości
Karolina88

Wiza CR1/Green card/ rozwód

Recommended Posts

33 minuty temu, Karolina88 napisał:

Powiedziano mu,kiedy składali papiery, odciski palców itp ,że okres oczekiwania na dostanie karty to ok 13 miesięcy. On twierdzi,że wszystko jest zaakceptowane i teraz tylko czeka na dokument. Rozmawiałam z nim przed chwilą i stwierdził,że nie będzie ryzykował co też doradził mu jego prawnik,żeby ze wszystkim poczekał aż będzie miał tą kartę w rękach,zwłaszcza,że jak się okazuje jego żona jest zdolna do wszystkiego .

Dziękuje wszystkim za pomoc ;)

Szczerze watpie. Teraz procesuja ROC mniej wiecej z file date w grudniu 2017, wiec albo Twoj przyjaciel jest jakims szczesciarzem, albo cos tam zle zrozumial. Ja wysylalam mojego ROCa w marcu 2018 i dalej nic. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 lata od wjazdu na wizie małżeńskiej. Ja od roku jestem żoną Amerykanina, ale staż do naturalizacji będzie biegł dopiero jak wjadę do US, za parę dni.

Z tego co mówisz to kolega już trochę siedzi/rezyduje w US. 90dni przed upływem tych 3lat można składać wniosek. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 godzinę temu, everden napisał:

3 lata od wjazdu na wizie małżeńskiej. Ja od roku jestem żoną Amerykanina, ale staż do naturalizacji będzie biegł dopiero jak wjadę do US, za parę dni.

Z tego co mówisz to kolega już trochę siedzi/rezyduje w US. 90dni przed upływem tych 3lat można składać wniosek. 

Tak - tylko - jak juz pisalem - "zwiazek malzenski" musi istniec. Inaczej to jest misrepresentation... Na interview zadaja w tej kwestii dosc szczegolowe pytania - jezeli sie aplikuje na podstawie 3 lat.

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, kzielu napisał:

Tak - tylko - jak juz pisalem - "zwiazek malzenski" musi istniec. Inaczej to jest misrepresentation... Na interview zadaja w tej kwestii dosc szczegolowe pytania - jezeli sie aplikuje na podstawie 3 lat.

Racja co pisze Kzielu  musi trwać związek..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz