Skocz do zawartości

Wyjazd do USA. Na stałe.


Annapolska

Rekomendowane odpowiedzi

O ile do Kalifornii jako stanu (w szczegolnosci gdzies na polnoc od Sonoma County, albo do takiego Santa Cruz) to moze mnie jeszcze ktos przekona, ale SF Bay to podziekuje. Kiedys musialem dojezdzac przez 2 tygodnie z Campbell/San Jose do Stanford. Na mapie tyle co splunac. W rzeczywistosci jakis koszmar... Jak sobie pomysle ze tak mialby wygladac moj kazdy ranek/wieczor to, az mnie ciarki przechodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, katlia napisał:

Speak for yourself :D Nie chce mieszkac w miejscu gdzie lato to ten brzydki sezon, jak chodzenie w mokrym welnianym kocu... Za duzo tam tez republikanow. Polityka jak najbardziej nie simpatico dla mnie. 

Też bym się nie zdecydował ale W końcu, Tak daleko bym się w walkerze nie zapuścił żeby się zapocić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, katlia said:

Speak for yourself :D Nie chce mieszkac w miejscu gdzie lato to ten brzydki sezon, jak chodzenie w mokrym welnianym kocu... Za duzo tam tez republikanow. Polityka jak najbardziej nie simpatico dla mnie. 

W takim razie tym bardziej Kalifornia zaprasza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Właśnie miałam zapytać Ciebie o to samo :p

nie śpię bo mnie córka wybudziła krzykami a teraz nie mogę zasnąć:/ a o 5am muszę wstać do roboty :( 

ja nie spie bo starzy ludzie nie musza dlugo spac chociaz potomstwo nie budzi po nocach. ;)

O piatej do roboty? Qrde, na moim zegarku nie ma takiej godziny. Ale wiem, jak sie robi "na dachach" to najlepsza pora. Stara papa czy tez "shingle" najlepiej schodzi\a gdy jest chlodna noc…  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MeganMarkle napisał:

W takim razie tym bardziej Kalifornia zaprasza :) 

Jestem w Kaliforni przynajmniej 3-4 razy w roku. Mieszkalam wiele lat w rejonach Cupertino/Palo Alto, studiowalam w Berkeley -- SFBA to znane mi, kochane katy. Do ktorych napewno powroce na stale... pytanie jest gdzie: Oakland hills? San Rafael? Moraga/Walnut Creek? Jest o czyms pomarzyc.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...