Skocz do zawartości

Sprzęt applowski


agata038

Rekomendowane odpowiedzi

Jakikolwiek sprzet apple'a jak ma wbudowany moduł GSM nie ma gwarancji WW (jedynie lokalizowana). Przynajmniej tak było w roku 2013 jak kupowałem w USA Iphone'a. na Macbooki i na Ipady (w wersji Wi-Fi) jest takowa, Na telefony i IPady z modulem GSM nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy kupić w salonie Apple bo w sklepach są często pod konkretnego operatora np. Verizon... Często promocje na stronie tylko na rynek amerykański. Szczególnie refurby jak ostatnio SE lub zniżka na nowy za oddanie starego np.  cena Xr minus 250 za Ip7... Ceny plus podatek stanowy, można dokupić dodatkową opiekę/gwarancje. Polecam strony sklepów np. Bestbuy i zakładkę Open box, zawsze trochę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, czekajacy_na_cud said:

Należy kupić w salonie Apple bo w sklepach są często pod konkretnego operatora np. Verizon... Często promocje na stronie tylko na rynek amerykański. Szczególnie refurby jak ostatnio SE lub zniżka na nowy za oddanie starego np.  cena Xr minus 250 za Ip7... Ceny plus podatek stanowy, można dokupić dodatkową opiekę/gwarancje. Polecam strony sklepów np. Bestbuy i zakładkę Open box, zawsze trochę taniej.

Owszem promy są pod konkretny plan ale to nie znaczy ze jest jakiś problem z kupieniem IPhona bez planu. Ja kupiłam bez problemu, ładnych pare lat temu już jak dolar był tani, no kupilam poprzedni model wiec byl taniej (dalam 700$).... przy obecnym kursie dolara to się raczej na pewno nie opłaci. Ale ekspert ze mnie żaden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach z elektroniką, typu np. Best Buy kupisz chyba tylko telefony w połączeniu z operatorem. Ale ekspert że mnie żaden. 

 

edit: znalazłem też coś takiego. https://www.bestbuy.com/site/simple-mobile-iphone-7-jet-black/6318675.p?skuId=6318675

Ale, na srajfonach się nie znam. Nawet w cenach się nie orientuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...