Skocz do zawartości

Jak połączyc rodzinę


goose

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam mamę w USA która jest tam już 25 lat i jest tam sama. I Ma wiek 67 lat i jest na emeryturze i jest trochę schorowana. Ona nie chce przyjechać do Polski bo USA jest jej krajem. Ja jestem synem byłem w USA  już z 6 razy. Mam ważną wizę turystyczną . Ale ze względu na nią chciałbym wyjechać do USA . Czy można połączyć rodzinę jakoś ? A po za tym mam żonę w Polsce i jedne dziecko . I czy to jest problem ? Czy jakieś  biuro to załatwia czy adwokat konsularny czy ktoś inny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. F3 jest kategorią wg której możesz uzyskać zieloną kartę. Niestety czas oczekiwania jest długi (obecnie 12-13 lat). Nie musisz mieć adwokata - jak wczytasz się w papiery konieczne to zobaczysz, że można to spokojnie ogarnąć samemu.
Rozumiem, że mama ma obywatelstwo USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co mu daje zielona karta za 12 lat... mija się to z celem niestety :/ To znaczy na pewno warto rozpocząć procedurę bo nigdy nie wiadomo czy za 12 lat się przyda. I brać udział w loterii wizowej bo może się uda ale realistycznie - trzeba szukać innego rozwiązania - opłacić mamie jakąś opiekę na miejscu albo namówić ją na pobyt w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...