Jump to content
Sign in to follow this  
Joanna30

zwiedzanie Białego Domu przez kongresmana

Recommended Posts

49 minut temu, ilon napisał:

Wow super! Moze tez sobie kiedys tak cos ogarne, albo dopiszcie mnie dziewczyny :D

Było wcześniej mówić :) Nie da się dopisać do raz zrobionej rezerwacji :P

Chciałam tylko powiedzieć, że udało nam się zwiedzić Biały Dom. W dzień wyjazdu, już na pokładzie samolotu, dostałyśmy maila z potwierdzeniem, że nasze zwiedzanie się odbędzie ;) Przez to odpuściłyśmy Kapitol, bo kolejka do wejścia była za długa i bałyśmy się, że nie zdążymy do Białego Domu, a potem miałyśmy jeszcze Pentagon :)

Jak się ogarnę, bo dopiero nad ranem wróciłam, to wrzucę jakieś zdjęcia z tego wschodniego skrzydła Białego Domu :)

• Like 1
  • Upvote 1

2 godziny temu, Joanna30 napisał:

Chciałam tylko powiedzieć, że udało nam się zwiedzić Biały Dom.

Super! Gratuluje!

• Upvote 1

To super, bo mi się nie udało. Ambasada przesłała mi podobny liścik, a bawić się przez kongresmenów nawet mi do głowy nie przyszło.

Szanowna Pani,

Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej Białego Domu umieszczona jest błędna informacja na temat pośrednictwa przedstawicielstw dyplomatycznych  w organizowaniu wycieczek dla obcokrajowców. W 2011 r. Departament Stanu wstrzymał na czas nieokreślony stosowaną do tej pory procedurę dla wszystkich ambasad urzędujących w USA. W związku z powyższym w obecnej chwili Ambasada RP w Waszyngtonie nie ma możliwości organizowania wycieczek turystycznych do Białego Domu.

Z poważaniem,

Ambasada RP w Waszyngtonie '

No my byłyśmy zdeterminowane i jak ambasada odpisała, że nie ma możliwości, żeby ambasador był przewodnikiem turystycznym, to stwierdziłyśmy, że spróbujemy oknem, jeśli nie da się  drzwiami ;)

• Haha 2

Serio, dobrze wiedziec, ze sa sposoby na zwiedzanie BD, chociaz ja osobiscie tylko sie pofatyguje kiedy bedzie tam inny mieszkaniec. 

Godzinę temu, katlia napisał:

Serio, dobrze wiedziec, ze sa sposoby na zwiedzanie BD, chociaz ja osobiscie tylko sie pofatyguje kiedy bedzie tam inny mieszkaniec. 

Zwlekasz tak jak ja z obywatelstwem. Wciaz czekam na bialego, przedtem byl czarny, teraz pomarańczowy. Mam wymówkę.;)

Godzinę temu, andyopole napisał:

Zwlekasz tak jak ja z obywatelstwem. Wciaz czekam na bialego, przedtem byl czarny, teraz pomarańczowy. Mam wymówkę.;)

A co gdyby nastepnym mieszkancem bylaby kobieta? Tez bys poczekal? (And what was wrong with the black one??) Ja mam dosyc bialych facetow. Juz dozyc narobili ;) 

Edited by katlia

4 godziny temu, katlia napisał:

A co gdyby nastepnym mieszkancem bylaby kobieta? Tez bys poczekal? (And what was wrong with the black one??) Ja mam dosyc bialych facetow. Juz dozyc narobili ;) 

Eeee, z kobietą prezydentem to bym sobie nawet fotkę zrobił.  Niech ma!   ;)

• Upvote 1

Dnia 16.06.2019 o 10:26, Joanna30 napisał:

No to gdzie te obiecane foty z Trampkiem?