Skocz do zawartości

Brak wcześniejszych wyjazdów a wiza b2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, paszport posiadam od 2014 roku jednak nie podróżowałam nigdzie wcześniej czy będzie to miało wpływ na decyzje o przyznaniu mi wizy? Studiuje zaocznie (drugi rok) nie pracuje, wycieczkę sponsoruje mi obywatel usa jednak nie rodzina. 

Z góry dziękuje za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Justyna0412 napisał:

Witam, paszport posiadam od 2014 roku jednak nie podróżowałam nigdzie wcześniej czy będzie to miało wpływ na decyzje o przyznaniu mi wizy? Studiuje zaocznie (drugi rok) nie pracuje, wycieczkę sponsoruje mi obywatel usa jednak nie rodzina. 

Z góry dziękuje za odpowiedź. 

I z tym obywatelem pojawi się znak zapytania, bo może zostaniesz dłużej. 

Co jest ważne w jaki rejon jedziesz, ile czasu oraz co będziesz zwiedzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sly6 napisał:

I z tym obywatelem pojawi się znak zapytania, bo może zostaniesz dłużej. 

Co jest ważne w jaki rejon jedziesz, ile czasu oraz co będziesz zwiedzać.

Północna dakota, Minnesota. Ogólnie mało popularne miejsca. To tez pewnie będzie miało wpływ na negatywna decyzje ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Justyna0412 napisał:

Północna dakota, Minnesota. Ogólnie mało popularne miejsca. To tez pewnie będzie miało wpływ na negatywna decyzje ?  

A ile tam żyje Polonii która Ci da pracę nielegalna,? tak też to zobacz oraz plus taki ze mało Polaków tam jeździ a to są piękne miejsca.  Jest co zobaczyć od jezior po największe centrum handlowe, spisz sobie miejsca warte zobaczenia i tak idź na rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sly6 napisał:

A ile tam żyje Polonii która Ci da pracę nielegalna,? tak też to zobacz oraz plus taki ze mało Polaków tam jeździ a to są piękne miejsca.  Jest co zobaczyć od jezior po największe centrum handlowe, spisz sobie miejsca warte zobaczenia i tak idź na rozmowę.

Ok dziękuję bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Justyna0412 napisał:

Witam, paszport posiadam od 2014 roku jednak nie podróżowałam nigdzie wcześniej czy będzie to miało wpływ na decyzje o przyznaniu mi wizy? Studiuje zaocznie (drugi rok) nie pracuje, wycieczkę sponsoruje mi obywatel usa jednak nie rodzina. 

Z góry dziękuje za odpowiedź. 

Mialem taki sam problem jak ty, dwa lata temu bylem po wize nie mając zadnyxh wyjazdow i pieczątek w paszporcie no i odmowa. Postanowilem, ze pozbieram ich troche i wrocilem w styczniu po wize. Dostalem bez zadnego problemu jednak pan konsul chyba z 2 razy sprawdzał przy mnie moja naklejkę z Japonii czy nie jest podrobiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...