Jump to content
gosc333

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

156 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

1 godzinę temu, Telesfor napisał:

W poprzednich latach forum tetnilo zyciem w takim okresie… Teraz to juz zaczalem sie zastanawiac czy loteria nie byla praypadkiem anulowana.

Czekaj, czekaj. Zacznie sie po losowaniu. Tysiace pytan zadanych juz pietnascie tysiecy razy w ostatnich latach. Polowa sie obrazi bo odpowiedzi nie beda zgodne z oczekiwaniami pytajacych. A podziekuje dwoch pytajacych, przy dobrych wiatrach.

Hmm ja podchodzę do tego całkowicie na luzie. Jak się uda to znaczy że los tak chciał i trzeba spróbować czegoś nowego. Jak nie hmm cóż spróbuję za rok :) ...w sumie bardziej jestem przerażony tym co będzie jak się uda :D

8 godzin temu, Telesfor napisał:

W poprzednich latach forum tetnilo zyciem w takim okresie… Teraz to juz zaczalem sie zastanawiac czy loteria nie byla praypadkiem anulowana.

To prawda. 4 lata temu, kiedy pierwszy raz brałam udział w loterii, wątek tęsknił życiem, była atmosfera wyczekiwania. W tym roku cisza, ale to wynika z tego, że coraz mniej osób bierze udział w loterii i ta zielona karta z roku na rok jest coraz mniej pożądana.

15 godzin temu, kasia_sz6 napisał:

To prawda. 4 lata temu, kiedy pierwszy raz brałam udział w loterii, wątek tęsknił życiem, była atmosfera wyczekiwania. W tym roku cisza, ale to wynika z tego, że coraz mniej osób bierze udział w loterii i ta zielona karta z roku na rok jest coraz mniej pożądana.

Dokladnie, najgorsze jest to ze ci ktorzy chca byc wylosowanym nie maja szczescia a szczescie sprzyja tym ktorzy aplikowali tak dla afery

2 godziny temu, stkrup napisał:

Dokladnie, najgorsze jest to ze ci ktorzy chca byc wylosowanym nie maja szczescia a szczescie sprzyja tym ktorzy aplikowali tak dla afery

Takie sa prawa loterii. Bywa ze cale zycie ubezpieczasz auta w takim np. PZU I nie wezmiesz ani zlotowki odszkodowania a inni obijaja swoje auta co rok i kasuja pieniadze za odnowienie auta.

• Upvote 2

Dnia 2.05.2019 o 22:23, Robson! napisał:

bardziej jestem przerażony tym co będzie jak się uda :D

od kilku dni to moja pierwsza myśl jak się budzę.

To byłaby naprawdę rewolucja, musiałbym jeszcze przekonać drugą połówkę na wyjazd.

No ale: "Złota karoca przyjeżdża tylko raz" ;)

Jeszcze tylko 79 godzin wow. :)Razem z Żoną wysłaliśmy zgłoszenia do DV we wrześniu pierwszego dnia loterii,  dodatkowo byliśmy wtedy w CA pod San Diego - ciekawe na ile to pomoże ;)

Edited by ColinPL

12 godzin temu, ditter napisał:

od kilku dni to moja pierwsza myśl jak się budzę.

To byłaby naprawdę rewolucja, musiałbym jeszcze przekonać drugą połówkę na wyjazd.

No ale: "Złota karoca przyjeżdża tylko raz" ;)

Mam to samo moja narzeczona jest bardziej zżyta z rodziną i ma obawy co do wyjazdu. (Słabsze zdrówko, doświadczenie zawodowe).

Generalnie gdybym był sam to zero stresu :D raz się żyje a ja jestem z tych co poradzi sobie w każdych warunkach i samodzielnie sporo ogarnie :)

Tak czy siak stres jest :)) 

witam

ja zostałem wylosowany w poprzedniej edycji. Moja Żona na początku też była negatywnie nastawiona do wyjazdu. Z biegiem upływającego czasu zaczęła zmieniać zdanie. Teraz ja lecę za tydzień natomiast moja żona przylatuje w sierpniu. moim zdaniem trzeba dać trochę czasu. Życzę wszystkim powodzenia w obecnej loterii :)

• Upvote 2