Jump to content
gosc333

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

156 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

Godzinę temu, swisspea napisał:

1x Nope,  sprawdzane wczoraj zaraz po wynikach i to z NYC przed lotem do domu, większe emocje :) Męża jeszcze nie udało się sprawdzić do tej pory.

Od kilku miesięcy też pracujemy mocno nad wizą L1, ale wiadomo, GC to trochę inna bajka, lepsza :)

No nic, pewnie nic z tego, ale bez ciśnienia, bo kolejny raz w USA turystycznie upewnia mnie powoli, ze USA to trochę taki skansen się robi...a sam NYC będzie naprawdę lepszy do odwiedzania, niż mieszkania, myślimy tez wciąż nad LA, ale mam wrazenie, ze duze miasta w US mają naprawdę sporo minusów i czasem musimy popatrzeć wokół siebie i docenić trochę te Europę :)

Mogłabyś coś więcej napisać o minusach dużych miast w USA według Ciebie? Twoja wypowiedź mnie zainteresowała. Długo jesteś w NY?

No ciekawe, w zeszłym roku potrzebowałem jakieś pół godziny aby dopchać się na serwery loterii, dwa lata temu jakieś 3 godziny, w tym roku dzieje się coś dziwnego. Podejrzewam że odpięli sub-domenę z racji jakiegoś cyber ataku gdyż główna domena działa.

2 godziny temu, kzielu napisał:

Nie za bardzo chyba wiesz cokolwiek o H-1B - z jej uzyciem byli regularnie importowani dosc przecietni hindusi w duzych ilosciach, tzw. klikacze a nie "wybitni specjalisci".

Jak napisal @Telesfor mi chodzilo o rekrutacje do elitarnych firm, a nie firm, ktore zatrudniaja hurtowo Hindusow i tylko Hindusow do jakies glupawej roboty.

Szkoda, ze wlasnie tylko takie dwie drogi wystepuja: mniejsze/mniej bogate firmy przewaznie nie chca inwestowac w H1B, stac na to tylko Big4, albo wlasnie molochy outsourcingowe bazujace w 100% na Hindusach.

Hej ! :)

Założyłem specjalnie konto aby Wam to powiedzieć ! 

Żona wygrała ! :D Ja jeszcze swojego nie sprawdziłem bo serwer na nowo pada 

Żona ma 2020EU00018XXX myślicie że przejdzie ? :) Z tego co czytałem w komentarzach w poprzednich latach to nie jest chyba najgorzej co ? :D

• Like 6
  • Upvote 1

3 minuty temu, RJ94PL napisał:

Żona ma 2020EU00018XXX myślicie że przejdzie ? :) Z tego co czytałem w komentarzach w poprzednich latach to nie jest chyba najgorzej co ? :D

Gratulacje! :-) 

7 minut temu, RJ94PL napisał:

gratulacje!!! (trochę zazdro;)) , nie mniej swojego prawie nie musisz sprawdzać chyba że liczysz na niższy CN(ale to już by była przeginkaB)) . 

3 minuty temu, MIKAUK1990 napisał:

hej a czy numer EU0007XXX jest dobry? 

tak, jak tylko nie będzie błędów proceduralnych vise masz praktycznie/statystycznie pewną. 

Edited by Valaya