Jump to content

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

4 minuty temu, MIKAUK1990 napisał:

mam pytanie ktos moze pomoc? jak ktos wygraI to znaczy ze nie musi juz ubiegac sie o wize do USA tzn jak sie wszystko zaIatwi mozna jechac bez wizy do USA i mieszkac? 

Jak to bez wizy? Przeca Ty właśnie wizę wygrałeś :D

Jak przejdziesz cały proces, dokonasz wszystkich opłat, to wyjeżdżasz do USA z wizą imigracyjną, a na miejscu dostaniesz zieloną kartę.

• Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dalej w to nie wierzę... Ale zostałam wylosowana!!!! To było moje drugie podejście. Niestety CN dość wysoki bo 32xxx... 

Hej taki start wiadomosci: You have been randomly selected for further processing .... to znaczy ze sie wygraIo?

Posted Images

moja koIezanka tutaj gdzie mieszkam mowi ze to niemozIiwe... powiedziaIam jej ze jak sie wyIosuje ze jak sie speIni warunki to mozna jechac a ona ze na pewno nie bo kiedys probowaIa dostac sie IegaInie do USA i ze to nie jest na pewno wiza emigracyjna. 

Edited by MIKAUK1990
  • Haha 1
  • Downvote 1
1 minutę temu, MIKAUK1990 napisał:

moja koIezanka tutaj gdzie mieszkam mowi ze to niemozIiwe... powiedziaIam jej ze wygraIam i ze jak speInie warunki to moge jechac a ona ze na pewno nie bo kiedys probowaIa dostac sie IegaInie do USA i ze to nie jest na pewno wiza emigracyjna. 

straszne rzeczy nawet nie wiesz na co aplikowales?

Nie do końca, bo niektóre nowsze przeglądarki czegoś takiego mogą nie przepuścić :P. Nie mniej i tak już ten adres jest mega obciążony. Biedne te ich serwery...

9 minut temu, MIKAUK1990 napisał:

moja koIezanka tutaj gdzie mieszkam mowi ze to niemozIiwe... powiedziaIam jej ze wygraIam i ze jak speInie warunki to moge jechac a ona ze na pewno nie bo kiedys probowaIa dostac sie IegaInie do USA i ze to nie jest na pewno wiza emigracyjna. 

Omg... No masakra jakaś no...Przecież zostałaś wylosowana w loterii i teraz warto poszerzyć swoja wiedze na ten temat a nie słuchać koleżanki. Weź głęboki oddech usiądź wygodnie i przeczytaj sobie wszystko co znajdziesz odnośnie loterii wizowej. Zacznij od przeanalizowania wątków dotyczących zielonej karty i dv  z poprzednich lat. 

Edited by kasia_sz6

15 minut temu, hilo napisał:

W takich momentach, jak opowiada nam teraz tutaj @MIKAUK1990, jest mi okropnie smutno... :(

@danielwro

uff myślałam, że tylko u mnie brzydkie uczucia się odezwały xD ale stawiam na trolla nadal

@MIKAUK199poczytaj forum, stronę loterii, przenalizuj komunikat, który otrzymałeś/as na stronie z wynikiem, tam masz krok po kroku opisane jakie powinny być Twoje dalsze działania. 

Edited by Valaya